Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cały świat patrzył na piękną Annę Lewandowską na czerwonym dywanie. Okropne, jak jej ubiór został skomentowany
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 02.09.2023 18:35

Cały świat patrzył na piękną Annę Lewandowską na czerwonym dywanie. Okropne, jak jej ubiór został skomentowany

Anna Lewandowska
Kreacja Anny Lewandowskiej na festiwalu w Wenecji wywołała poruszenie w sieci. Fot. KAPiF, instagram.com/annalewandowska

Anna Lewandowska na festiwal w Wenecji zdecydowała się założyć oryginalną kreację, którą wywołała ogromne poruszenie w internecie. Niestety nie przypadła ona do gustu wielu fanom sportsmenki. Pod jej najnowszym postem pojawiło się wiele przykrych komentarzy. Czy słusznie?

Anna Lewandowska wybrała się na festiwal filmowy w Wenecji

W ostatnim czasie Anna Lewandowska zaczęła regularnie pojawiać się na najważniejszych zagranicznych imprezach. W zeszłym roku wybrała się z mężem na Festiwal w Cannes, następnie Lewandowscy pokazali się wspólnie na paryskim tygodniu mody, a następnie podbili galę SportBild-Award 2023 w Hamburgu.

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa. Tym razem zaliczyła debiut na festiwalu filmowym w Wenecji. Żona Roberta Lewandowskiego postanowiła wybrać się tam na oficjalną premierę filmu "Poor Things". Jej obecność na czerwonym dywanie jak zwykle wywołała wielkie poruszenie, jednak okazuje się, że głosy rodaków na jej temat okazały się wyjątkowo przykre i dosadne.

Wczoraj TVP 2 pokazała Biesiadę. Polacy po tym, co zobaczyli nie chcieli milczeć, tak zareagowali

Anna Lewandowska nie wszystkich olśniła kreacją na festiwalu w Wenecji

Anna Lewandowska razem z kilkoma innymi polskimi gwiazdami (m.in Małgorzatą Kożuchowską) gościła na festiwalu filmowym w Wenecji. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się olśniewająco. Urodę podkreśliła delikatnym, świetlistym makijażem, jej długie włosy luźno rozpuszczone falami opadały na plecy, natomiast szyku niewątpliwie dodała jej złota biżuteria. Okazało się jednak, że przedmiotem sporu internautów okazała się… jej suknia.

Żona Roberta Lewandowskiego zaprezentowała się na festiwalu w długiej, oliwkowej kreacji projektu Armani z odkrytymi ramionami. Całość uświetniły złote dodatki, które dobrze komponowały się z chłodnym odcieniem sukni sportsmenki. Kreacja nie wszystkim jednak przypadła do gustu. Pod najnowszym postem Anny Lewandowskiej rozpętała się prawdziwa burza. 

Internauci skomentowali kreację Anny Lewandowskiej. Wyrok był jednogłośny...

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie kilka zdjęć, które na festiwalu filmowym w Wenecji wykonali jej paparazzi. Korzystając z okazji, internauci postanowili wytknąć każdy detal jej oliwkowej kreacji, który im się nie spodobał. Okazuje się, że krytyce został poddany nie tylko kolor sukni, ale również jej krój. Fani sportsmenki upierają się, że nie pasuje on do sylwetki ich idolki. Swoje rozczarowanie wyrazili w licznych komentarzach pod najnowszą fotorelacją żony Roberta Lewandowskiego:

  • Uważam, że stylizacja jest "mdła". Tam nic się nie dzieje, nic nie przyciąga uwagi... No może tylko ten wygnieciony materiał. Ktoś nie zadbał o ten szczegół. I naprawdę, nie czepiam się, ale przy tak wielkich możliwościach, jakie ma Ania, to nie powinno mieć miejsca.
  • Nietrafiony kolor, niekorzystny krój, dziwny drut przy dekolcie. Widziałam kreacje p. Kożuchowskiej — petarda.
  • Oj słaba ta suknia, bardzo.
  • Pani Aniu, jest Pani piękną kobietą, ale w tej stylizacji wygląda Pani niekorzystnie… Ani kolor, ani góra kreacji.

A Wy jak oceniacie kreację Anny Lewandowskiej?

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?