Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wczoraj TVP 2 pokazała Biesiadę. Polacy po tym, co zobaczyli nie chcieli milczeć, tak zareagowali
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 02.09.2023 17:35

Wczoraj TVP 2 pokazała Biesiadę. Polacy po tym, co zobaczyli nie chcieli milczeć, tak zareagowali

Biesiada serialowo-filmowa tvp
Jakie emocje wywołała Biesiada TVP? Fot. facebook.com/BadzmyRazem.TVP

Telewizja Polska przygotowała dla swoich widzów wyjątkowe wydarzenie. 1 września odbyła się „Biesiada serialowo-filmowa”, na której zaprezentowano największe przeboje znane z polskich seriali i filmów w nieprzeciętnym wydaniu. Jak koncert spodobał się Polakom? Komentarze, które opanowały internet, mówią same za siebie.

TVP2 po raz kolejny wyemitowało Biesiadę, która odbyła się pod zaskakującym hasłem

“Polskie biesiady” to całkowicie nowy format, którym Telewizja Polska już od jakiegoś czasu próbuje podbić sera swoich widzów. W różnych zakątkach w całym kraju są organizowane niezwykłe koncerty, spośród których każdy jest utrzymany w innej tematyce i promowany jest pod innym hasłem. 

1 września odbyło się kolejne widowisko z cyklu “Polskich biesiad”. Tym razem zostało ono zorganizowane na błoniach Pałacu i Folwarku w Łochowie nad rzeką Liwiec. Ta malownicza sceneria była idealnym miejscem, by przypomnieć widzom najpopularniejsze przeboje z polskich filmów i seriali.

"Skąd Ty się wzięłaś dziewczyno?!" Jurorzy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" aż wstali, czegoś podobnego jeszcze nie było!

Kto tym razem wystąpił i poprowadził Biesiadę TVP?

1 września o godz. 20:50 na TVP2 rozpoczęły się “Polskie Biesiady”, podczas których widzowie mogli usłyszeć tak kultowe przeboje jak: „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Jak przygoda, to tylko w Warszawie”, „Wojna domowa”, „Czterdzieści lat minęło”, „Ada, to nie wypada”, „Uciekaj moje serce” w wykonaniu m.in. Haliny Mlynkowej, Anny Jurksztowicz, Tomka Szczepanika oraz grupy Pectus.

Publiczności wydarzenia, którą mogliśmy obserwować na szklanym ekranie, dopisywał dobry humor. Uczestnicy nie wstydzili się śpiewać ukochanych przebojów wraz z gwiazdami, a także tańczyć. Gospodarzami wydarzenia byli niezastąpieni Izabella Krzan, Olga Szomańska, a także Tomasz Szczepanik z grupy Pectus, którzy zadbali o doskonałą atmosferę w trakcie imprezy.

Jak Polacy ocenili wczorajszą Biesiadę?

Nie ulega wątpliwości, iż uczestnicy “Polskich Biesiad” wspaniale się bawili. Czy jednak ich odczucia podzielili widzowie Telewizji Polskiej, którzy oglądali koncert w swoich domach? Internauci postanowili rozwiać wątpliwości. Komentarze, które licznie pojawiły się pod postem TVP na Facebooku, są jednoznaczne. Polacy bardzo pozytywnie ocenili również i tę edycję “Polskich Biesiad”:

  • Super biesiada. Wspaniałe, niezapomniane piosenki.
  • Świetni prowadzący. Taka wesoła biesiada, widać, że wszyscy się wspaniale bawią.
  • Śpiewamy razem z artystami wspaniałe niezapomniane piosenki!
Tagi: koncert
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?