Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Iga Świątek pokazała się w stroju kąpielowym. Skandaliczne, co napisał o niej internauta
Michał Fitz
Michał Fitz 13.09.2023 22:18

Iga Świątek pokazała się w stroju kąpielowym. Skandaliczne, co napisał o niej internauta

Iga Świątek
fot. instagram.com/iga.swiatek

Iga Świątek, w przeciwieństwie na przykład do wielu naszych piłkarzy, cieszy się bardzo pozytywnym wizerunkiem. Tenisistka jest traktowana jako duma narodowa i niemal każdy rodak ją chwali. Niestety, nawet w jej przypadku znajdują się zawistni internauci.

Iga Świątek zrezygnowała z turnieju

Iga Świątek jest najlepszą tenisistką na świecie i choć przez jej sukcesy wielu nazywa ją robotem czy kosmitką, wciąż jest jednak po prostu człowiekiem. Jej organizm, tak jak każdy inny, też ma swoje limity. W związku z nimi sportsmenka musiała zrezygnować z najbliższego turnieju w Guadalajarze.

W mediach społecznościowych opublikowała oświadczenie, w którym dokładnie wytłumaczyła kibicom, dlaczego rezygnuje ze startu. Nie chce przeciążać organizmu, dlatego zdecydowała, że odpuści ten turniej, by być w stu procentach sprawną na kolejne, ważniejsze wydarzenia.

Iga turniej.JPG
instagram.com/iga.swiatek
Jolanta Kwaśniewska zalała się łzami. Przekazała o córce niespodziewany komunikat

Iga Świątek wypoczywa

Choć Iga jest tytanem pracy, bo bez morderczych treningów nie doszłaby na sam szczyt kobiecego tenisa, też czasem odpoczywa. Jakiś czas temu publikowała w sieci zdjęcia z wakacji na Krecie. Pokazywała się wtedy w samym bikini, co jest rzadkim widokiem.

Niektóre z tych zdjęć były publikowane w ramach relacji, ale wierni fani zapisywali je i wrzucali na fanowskie grupy. Na jednej z nich doszło do przykrej wymiany zdań z internautą, który pokusił się o naprawdę obraźliwy, wręcz wieśniacki komentarz.

Fani bronią Igi Świątek

Mężczyzna skomentował jedno ze zdjęć Świątek w bikini. Ta nie pozowała niczym powabna niewiasta, a po prostu wchodziła z wody na statek. Widocznie nie spełniła wygórowanych standardów kobiecej urody, które miał wspomniany internauta, bo ten w komentarzu wypalił: “Co to za chłop?”.

Chamski wpis został momentalnie spacyfikowany przez fanów Igi. Ci nie mieli litości dla komentującego, twierdząc, że to jemu bliżej wyglądem do kobiety, niż Idze do mężczyzny. Inni słusznie zwracali uwagę, że wszystkie tenisistki mają szerokie obręcze barkowe, przez co mogą wydawać się bardziej męskie. To wcale jednak nie zabiera im uroku.

Tagi: internauci
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny