Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Policja szuka starszej kobiety. Jest podejrzana o podpalenie i zniszczenie nagrobka
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.09.2021 00:31

Policja szuka starszej kobiety. Jest podejrzana o podpalenie i zniszczenie nagrobka

Materiały policyjne, konin.policja.gov.pl

Na jednym z cmentarzy w Koninie doszło do przerażającego zajścia. Jedna z płyt nagrobnych została zniszczona i spalona. Wszystko nagrał monitoring – policja zwraca się do mieszkańców z prośbą o pomoc w ujęciu podejrzanej kobiety.

2 czerwca na cmentarzu parafialnym przy ulicy Staromorzysławskiej w miejscowości Konin doszło do zdewastowania nagrobka. Kto mógł uszkodzić i podpalić grób?

Dewastacja nagrobka w Koninie

Wszystko nagrały kamery monitoringu. Policja opublikowała wizerunek podejrzanej na stronie internetowej. Z nagrań wynika, że sprawczynią tego przestępstwa może być starsza kobieta.

Widoczna na monitoringu staruszka jest ubrana w niebieską bluzkę z guzikami, włosy ma spięte w kok i nosi okulary. Na zdjęciu widać też, że trzyma torbę w czerwono-czarną kratkę.

Policja prosi o pomoc w zidentyfikowaniu i odnalezieniu podejrzanej. Każdy, kto może pomóc w sprawie, proszony jest o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 77 52 600 lub przez e-mail: [email protected]

Policja zapewnia anonimowość.

Podejrzana o zdewastowanie nagrobka na cmentarzu w Koninie:

Źródło: konin.policja.gov.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie żyje Mieczysław Korczak

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego