Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Pokonaj mnie jeśli potrafisz": Rozenek założyła "zbroję" na premierę w TVN
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 10.04.2024 19:45

"Pokonaj mnie jeśli potrafisz": Rozenek założyła "zbroję" na premierę w TVN

Małgorzata Rozenek
fot. KAPIF

Małgorzata Rozenek od lat należy do najpopularniejszych gwiazd w polskiej telewizji. Duża w tym zasługa starań, jakie regularnie dokłada to tego, aby o niej pisano. Podczas spotkania prasowego, na którym promowała swój nowy program, postanowiła ponownie zaskoczyć, pokazując się w nietypowej kreacji.

Małgorzata Rozenek szykuje się do nowego programu. Przed nią masa wyzwań

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" to nowy format, który wkrótce będzie emitowany na antenie stacji TVN. W programie Małgorzata Rozenek zmierzy się z sześcioma mężczyznami w sześciu różnych dyscyplinach sportowych. Znana z zamiłowania do aktywnego trybu życia gwiazda będzie miała zaledwie kilka tygodni na przygotowania, w których trakcie pomagać jej będą mentorki - Joanna Jędrzejczyk i Zofia Szawernowska.

Rywalizacja w programie będzie niezwykle intensywna, a sama Małgorzata Rozenek podczas treningów już kilkukrotnie zrobiła sobie mniejszą lub większą krzywdę. Każdy z jej rywali, takich jak Piotr Głowacki, Łukasz Kadziewicz czy Kajetan Kajetanowicz, przygotował dla gwiazdy specjalne wyzwanie, związane z jego własną dziedziną sportu lub umiejętności. 

Rozenek trafiła do szpitala. Nagły wypadek pokrzyżował jej plany Rozenek-Majdan przyłapana. Widziano ich razem, a teraz to…

Na spotkaniu promującym nowy program gwiazda pokazała się w niecodziennej stylizacji

Już wkrótce widzowie TVN będą mogli obserwować, jak "Perfekcyjna pani domu" sobie poradzi z wyzwaniami, w których zmierzy się ze znanymi ze świata sportu mężczyznami. Choć Małgorzata Rozenek wydaje się być na nieco straconej pozycji, gwiazda dołoży wszelkich starań, aby pozytywnie zaskoczyć swoich fanów i rywali.

Piotr Głowacki wcieli się w rolę drwala. Łukasz Kadziewicz będzie się wspinał na komin, który ma pond 250 metrów wysokości. Kajetan Kajetanowicz przygotował wyzwanie rowerowe, to będzie szybka jazda. Wojtek Łozowski stoczy zimowy pojedynek z biathlonu w warunkach zimowych. Łukasz Orbitowski będzie pływał w Bałtyku, w lodowatej wodzie. Kuba Nowaczkiewicz przejdzie po linach na dużej wysokości. Wszyscy panowie razem z Małgorzatą wykonają trudne fizycznie zadania oraz zrealizują ekstremalne sportowe wyzwania - zapowiada stacja TVN.

Małgorzata Rozenek niczym amazonka. Jak się prezentowała?

Ukochana Radosława Majdana po raz kolejny przyciągnęła uwagę swoją niekonwencjonalną stylizacją. Dziennikarka pojawiła się na spotkaniu prasowym nowego programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", którego będzie główną bohaterką, w stroju, który dość znacznie odbiegał od tego, co zwykle zakłada się na takie okazje.

Stylizacja Małgorzaty Rozenek była bez wątpienia niezwykła i dosyć odważna. Gwiazda postawiła na kreację, w której najbardziej uwagę zwracała górna jej część. Gwiazda programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" założyła na siebie napierśnik, który przypominał zbroję wojowniczki. Element miał wyraźnie wyrzeźbione elementy sylwetki i przypominał coś, co mogły mieć na sobie waleczne amazonki.

Do nietypowej góry stroju prezenterka dobrała białe spodnie bojówki oraz długie rękawiczki, które sięgały niemal do barków gwiazdy. Całość uzupełniały srebrne szpilki, które ledwo wyglądały spod luźnych spodni. Jak wam się podoba Małgorzata Rozenek w takiej stylizacji?

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" gwiazda z pewnością pokazywać się będzie w znacznie bardziej sportowych stylizacjach. Premierowy odcinek nowego formatu będzie można obejrzeć już 16 kwietnia o godzinie 21:35 w TVN. Widzowie będą mieli okazję śledzić emocjonującą rywalizację oraz ekstremalne sportowe wyzwania - czy Małgorzata Rozenek im podoła?

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. KAPIF