Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozenek trafiła do szpitala. Nagły wypadek pokrzyżował jej plany
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 08.04.2024 11:06

Rozenek trafiła do szpitala. Nagły wypadek pokrzyżował jej plany

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. KAPIF

Małgorzata Rozenek-Majdan prawdziwą popularność zdobyła jako gospodyni programu "Perfekcyjna Pani Domu". Od tamtej pory jej kariera zawodowa to niemal nieustające pasmo sukcesów, które boleśnie zakończyło zwolnienie z "Dzień dobry TVN". Gwiazda otrzymała na szczęście nowy program - niestety podczas przygotowań doszło do wypadku.

Małgorzata Rozenek-Majdan trafiła do szpitala. Wszystko wyglądało groźnie

Małgorzata Rozenek do tej pory występowała w wielu przeróżnych programach i reality-show, zaczynając od "Perfekcyjnej Pani Domu", w którym stworzyła wizerunek prawdziwej perfekcjonistki. Później pojawiła się jako jurorka w "Bitwie o Dom", a także występowała jako uczestniczka w "Azja Express" i "Iron Majdan". Była także współgospodynią programu "Dzień dobry TVN". Mimo licznych sukcesów gwiazda nie zawsze zyskiwała sympatię widzów, co doprowadziło do tego, że widzowie śniadaniówki wręcz apelowali o usunięcie jej z programu - ostatecznie gwiazdę pożegnano, ale zaoferowano jej w zamian autorski program.

Ukochana Radosława Majdana aktualnie angażuje się w nowy projekt telewizyjny o nazwie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", którego premiera zaplanowana jest na 16 kwietnia. W nowym formacie celebrytka będzie miała za zadanie rywalizować z zawodowcami w różnych dyscyplinach sportowych - otrzyma do tego zaledwie kilka tygodni na przygotowania.

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. KAPIF
Nowa dziewczyna Rozenka jest od niego młodsza o 20 lat! Planują ślub? Rozenek-Majdan przyłapana. Widziano ich razem, a teraz to…

Pokonaj mnie, jeśli potrafisz: Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym programie

Małgorzata Rozenek, która w telewizji przedstawiana była jako prawdziwa perfekcjonistka, w nowym programie z pewnością nieco się pobrudzi. Wielu fanów gwiazdy już nie może się doczekać premiery formatu, w którym gwiazda pokaże, na co ją stać. Jak zapewniają twórcy, ukochana Radosława Majdana znajdzie się w wielu nietypowych sytuacjach.

W nowym programie Małgorzata Rozenek-Majdan będzie musiała zmierzyć się z różnymi dyscyplinami sportowymi. Jako osoba, która od dawna jest aktywna fizycznie, ma nieco ułatwione zadanie, ale do niektórych wyzwań będzie musiała się specjalnie przygotować. Niestety w trakcie realizacji nagrań doszło do poważnego wypadku.

Małgorzata Rozenek-Majdan uległa wypadkowi. Konieczna była wizyta w szpitalu

W ramach jednego z zadań Małgorzata Rozenek-Majdan miała spróbować swoich sił w narciarstwie biegowym. Mimo braku doświadczenia w tej dziedzinie celebrytka podjęła wyzwanie... i podczas próby upadła na stoku, doznając poważnej kontuzji, która wymagała hospitalizacji.

Wypadek ten był dla gwiazdy z pewnością sporym zaskoczeniem i mógł mieć poważne konsekwencje, ale dzięki zabezpieczeniom ekipy produkcyjnej, termin emisji programu nie uległ zmianie. Małgorzata Rozenek-Majdan z pewnością w przyszłości będzie nieco ostrożniejsza, aby uniknąć większych problemów i nie utrudniać realizacji programu.

Jesteście ciekawi, jak zaprezentuje się “Perfekcyjna pani domu” w swoim autorskim formacie?

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. KAPIF