Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielkie szczęście Małgorzaty Rozenek. Wolszczak, Tadla, Kurdej-Szatan i wiele innych w euforii. Gratulacji nie ma końca
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.11.2023 10:11

Wielkie szczęście Małgorzaty Rozenek. Wolszczak, Tadla, Kurdej-Szatan i wiele innych w euforii. Gratulacji nie ma końca

Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę
Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę, fot. Instagram/@m_rozenek; KAPIF

Małgorzata Rozenek pochwaliła się swoim wielkim sukcesem, nad którym aktywnie pracowała od dłuższego czasu. Gwiazda ujawniła, że w końcu udało jej się spełnić wielkie marzenie. W komentarzach nie brak słów pochwały i gratulacji od takich gwiazd, jak Beata Tadla, Grażyna Wolszczak, czy Barbara Kurdej-Szatan.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się swoim ogromnym sukcesem

Perfekcyjna Pani Domu znana jest nie tylko ze swoich występów w wielu kultowych programach telewizji TVN, ale również aktywnej postawy społecznej, o czym często opowiada na swoich profilach w social mediach. Małgorzata Rozenek żywo angażuje się w sprawy nowelizacji ustawy o in vitro i w związku z tym podejmuje wiele inicjatyw.

Tym razem poszła jeszcze o krok dalej i ze swoim pomysłem pojawiła się w Sejmie, gdzie odbyło się pierwsze czytanie ustawy o refundacji in vitro. I choć nie wszyscy politycy byli zachwyceni tą ideą, a część nawet opuściła sale, była prowadząca “Dzień dobry TVN” może mówić o ogromnym sukcesie.

„Umarła spokojnie we śnie”. Małgorzata Rozenek potwierdziła łamiące spekulacje, nigdy nie zapomni tej tragedii Małgorzata Rozenek zrobiła zamieszanie za granicą. Zobaczyli ją na ulicy i nagle zaczęli robić zdjęcia

Małgorzata Rozenek pojawiła się w Sejmie

W środę odbyło się pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy o refundacji in vitro. Głos w dyskusji zabrała również sama ambasadorka inicjatywy “Tak dla in vitro” Małgorzata Rozenek, która miała okazję powiedzieć kilka słów z mównicy. 

"Tak" tej ustawie powiedzieli ludzie o bardzo różnych poglądach politycznych. I mam naprawdę ogromną nadzieję, że "tak" tej ustawie powie każda strona tej wysokiej izby, jak również, że "tak" tej ustawie powie pan prezydent. Refundowanie in vitro jest przede wszystkim wyrównaniem szans dla wszystkich, żeby zostać rodzicami, więc szans na szczęście

Perfekcyjna Pani Domu podziękowała również wszystkim, którzy przyczynili się do jej sukcesu. Warto wspomnieć, że w dyskusji wzięło udział kilkudziesięciu posłów z różnych partii politycznych. 

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować inicjatorce tego projektu pani premier Ewie Kopacz. Chciałabym bardzo serdecznie podziękować przewodniczącej Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej pani Agnieszce Pomaskiej. I bardzo serdecznie chciałam również podziękować wspierającemu od samego początku nasz projekt panu premierowi Donaldowi Tuskowi

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek musiała spisać testament. Teraz zdradziła, dlaczego się na to zdecydowała.

Gwiazdy gratulują sukcesu Małgorzacie Rozenek

Na profilu prezenterki na Instagramie pojawiło się krótkie nagranie, na którym widzimy, jak gwiazda wchodzi do Sejmu i pokonuje drogę do swojego wystąpienia na mównicy. Widzimy też moment samej przemowy oraz ogromną radość, jaka towarzyszy Małgorzacie Rozenek oraz jej współpracownikom po decyzji posłów.

W komentarzach pod filmikiem można znaleźć mnóstwo gratulacji i wyrazów radości, nie tylko ze strony internautów, ale również innych gwiazd, które są niesamowicie dumne z osiągnięcia koleżanki z show-biznesu. Swoją radość okazała między innymi Monika Olejnik, Beata Tadla, Grażyna Wolszczak, czy Barbara Kurdej-Szatan.