Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Gąsowski rzadko pokazuje córkę, zrobił wyjątek. Internauci przecierają oczy na widok 16-latki, kopia mamy
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 08.12.2023 11:20

Piotr Gąsowski rzadko pokazuje córkę, zrobił wyjątek. Internauci przecierają oczy na widok 16-latki, kopia mamy

Jak dziś wygląda córka Piotra Gąsowskiego, fot. KAPiF
Jak dziś wygląda córka Piotra Gąsowskiego, fot. KAPiF

Piotr Gąsowski jest dumnym tatą dwójki dzieci. Jego starszy syn Jakub poszedł w ślady ojca, ale aktor doczekał się jeszcze jednej pociechy – córki Julii, która ma już 16 lat.

Piotr Gąsowski odczekał się dwójki utalentowanych dzieci

Piotr Gąsowski nieczęsto chwali się swoją córką w mediach i dość rzadko bryluje z nią na salonach. Co ciekawe, choć Julia nie jest jeszcze dorosła, już wyszło na jaw, że odziedziczyła spory talent po tacie i robi karierę w świecie filmu. Ciężko jednak zobaczyć ja na ekranie, ponieważ nastolatka jest gwiazdą dubbingu. Jak zdradziła jej mama – tancerka Anna Głogowska – w rozmowie z reporterką „Jastrząb Post”:

Może talent ma po tacie, ale jest gwiazdą w dubbingu. Największy sukces to dubbingowanie filmu „To nie wypanda”. Bardzo się z tego cieszę, że tak pięknie dubbingowała rolę najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki i to jest dla nas wielki zaszczyt, że mogła się w tym spełnić. Jesteśmy teraz w teatrze, w którym bardzo dużo znaczy pani Beata Kafka i ona już któryś raz z kolei zaprosiła Julkę do swoich audiobooków. Więc cieszymy się z tego. Julia ma taki wyjątkowy tembr głosu.

Piotr Gąsowski z córką Julia na premierze filu „Zaplątani”, fot. KAPiF (1).jpg
Piotr Gąsowski z córką Julia na premierze filu „Zaplątani”, fot. KAPiF
"TTBZ" ogłasza cudowną nowinę. Nagle odpalił się Piotr Gąsowski. Wygarnął twórcom kilka słów prawdy Piotr Gąsowski ogłosił smutny komunikat. Gwiazdora spotkał dramat

Piotr Gąsowski nie kryje dumy ze swojej cóeki

Jakiś czas temu Piotr Gąsowski wraz z córką zwiedzili Stany Zjednoczone. Wspólnie odwiedzili rodzinę w San Francisco, a w Chicago wzięli udział w Festival Polonaise. Jak się jednak okazało, ojciec nie podróżował wspólnie z córką, a doleciał do niej po trzech tygodniach. W jednym z instagramowych postów wręcz nie mógł przestać zachwycać się swoją córką:

Widzę, jakie postępy językowe zrobiła, jak pięknie uwierzyła w siebie! Jak wspaniale się rozwija i usamodzielnia! Wielka radość to obserwować, a z drugiej strony… Wiem, że wielkimi krokami nadchodzi ten moment, w którym wyfrunie! Beze mnie! I mimo tego, iż zdaję sobie sprawę, że to normalne… Już zaczynam tęsknić! Ale zawsze będę ją, w pozytywnym sensie, śledził! A póki co… Jeszcze parę lat będziemy się sobą cieszyć i czasem spierać, bo tak musi być i tak warto żyć! 

ZOBACZ TEŻ: To już pewne! Najpierw Gąsowski i Skrzynecka, a teraz on. Ulubieniec widzów żegna się z “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Piotr Gąsowski brylował z córką przed fotoreporterami

Tym razem Piotr Gąsowski postanowił zabrać swoją córkę na wydarzenie branżowe, a konkretnie na premierę spektaklu „Klub Niepokornych”, która miała miejsce w Teatrze Garnizon Sztuki. Tata wraz z córką dumnie pozowali na ściance, gdzie nie szczędzili uśmiechów dla fotoreporterów. 

Dumny tata postawił na casualową stylizację, pojawiając się na wydarzeniu w koszuli w kratę, szarych jeansach i puchowej kurtce. 16-letnia Julia z kolei zdecydowała się na eleganckie czarne spodnie i białą koszulę, którą połączyła z ciepłym swetrem. 

Piotr Gąsowski pochwalił się córką, fot. Wojciech OlkuśnikEast News 1.jpg
Piotr Gąsowski pochwalił się córką, fot. East News/Wojciech Olkuśnik
Piotr Gąsowski pochwalił się córką, fot. Wojciech OlkuśnikEast News 2.jpg
Piotr Gąsowski pochwalił się córką, fot. East News/Wojciech Olkuśnik

Źródło: Jastrząb Post

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!