Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piotr Gąsowski ogłosił smutny komunikat. Gwiazdora spotkał dramat
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 14.08.2023 19:09

Piotr Gąsowski ogłosił smutny komunikat. Gwiazdora spotkał dramat

Piotr Gąsowski
Piotr Gąsowski przekazał przykre wieści, fot. KAPiF, instagram.com/piotr.gasowski.official

Piotr Gąsowski jest człowiekiem wielu pasji. Kariera zawodowa to nie jedyny, w czym spełnia się aktor. Nie od dziś wiadomo, że gwiazdor ochoczo zwiedzający świat, a swoimi przygodami podróżniczymi dzieli się z fanami. W ostatnich dniach właśnie podczas wydarzeń, które spotkały go bardzo przykra sytuacja.

Piotr Gąsowski i jego przygody w czasie podróży

Choć wielu widzów kojarzy Piotra Gąsowskiego przede wszystkim jako prowadzącego program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a także kojarzy jego twarz z licznych produkcji, gwiazdor spełnia się nie tylko w branży medialnej. Aktor i konferansjer regularnie zwiedza kolejne części świata, a o swoich podróżach chętnie opowiada fanom. 

Przygody “Gąsa” okazały się tak ciekawe dla jego odbiorców, że w siei postał nawet osobny hashtag #gaswpodrozy, dzięki któremu fani mogą na bieżąco śledzić przygody uwielbianego prowadzącego. 

Niepokojące doniesienia o Annie Lewandowskiej. Fani zamarli, gdy weszli na jej profil

Kolejna podróż i kolejny dramat

Piotr Gąsowski zwiedził kawał świata. Praktycznie każdą wolną chwilę jest w rozjazdach, a o miejscu swojego pobytu na bieżąco informuje swoich wiernych obserwatorów. 

Piotr Gąsowski ma za sobą trudne doświadczenia w podróży. Niegdyś informował o zagubionym bagażu, a także skarżył się na opóźniony lot. Niestety jego zła passa wciąż trwa, o czym nie omieszkał poinformować swoich fanów.

Dramat Piotra Gąsowskiego

Tym razem gwiazdor ponownie wyruszył za ocean i wybrał się do Stanów Zjednoczonych. Niestety, nie wszystkie jego bagaże dotarły na miejsce. Jedna z walizek aktora została zagubiona. Oliwy do ognia dodał fakt, że był jedynym z pasażerów, którego walizka zaginęła w czasie transportu. 

Po półtorej godziny czekania w San Francisco przeszedłem, wszystko dobrze, ale zawsze coś musi być. Nie ma jednej z moich walizek. Jak zwykle. 13 godzin lotu, jestem jedynym z tego samolotu, który nie ma swojego bagażu - wyznał Gąsowski na InstaStory.

Aktor był niepocieszony obrotem spraw, tym bardziej że był to kolejny raz, gdy jego bagaż nie dotarł na miejsce.

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego