Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pierwszy odcinek TTBZ dla Rocka był bardzo trudny. Ujawnił, co działo się za kulisami
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 24.03.2023 12:50

Pierwszy odcinek TTBZ dla Rocka był bardzo trudny. Ujawnił, co działo się za kulisami

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Maciej Rock
fot. Youtube/@swiatgwiazd2619

W nowej edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” doszło do sporych zmian. W roli prowadzącego Piotra Gąsowskiego zastąpił Maciej Rock. W ostatniej rozmowie z portalem Świat Gwiazd podzielił się kulisami tego wokalnego show.

Zdaniem wielu Rock radzi sobie nieźle, ale wśród widzów da się wyczuć tęsknotę za starym, sympatycznym prowadzącym. On jednak wstrzymał się od komentowania nowej edycji programu, ponieważ jest on mu zbyt bliski.

Maciej Rock o roli prowadzącego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W rozmowie ze “Światem Gwiazd” Rock przyznał, że świetnie odnajduje się w tej nowej dla siebie sytuacji i widzowie doceniają jego energię i zaangażowanie, a oglądalność show jest rekordowa.

Rock podkreśla, że przed pierwszym odcinkiem mocno się stresował, ale jego dobrzy znajomi z produkcji pomogli mu przez to „przebrnąć”, za co jest im wdzięczny.

- Mój dobry kolega Dowbor „przeprowadził” mnie przez pierwszy odcinek i jego naturalny rytm, więc wszystko się udało.

„Ciekawe czy telewizja zna całą prawdę o Żaklinie”. Uczestniczka „Nasz nowy dom” prześwietlona przez widzów

Maciej Rock o relacji z Piotrem Gąsowskim

Maciej Rock powiedział również, że dochodzą do niego niektóre komentarze widzów, również te krytyczne. Wydaje mu się jednak, że zaakceptowali już zmiany w formule programu.

 - Cieszę się, że widzowie po zmianie dali nam szansę, mimo że nie wierzyli w nas. Nawet jest ich jeszcze więcej niż poprzednio.

Rock został także zapytany o to, jak wyglądają jego relacje z jego poprzednikiem - Piotrem Gąsowskim. Prezenter przyznał, że pomiędzy nimi nie ma żadnej złej krwi i prywatnie często ze sobą rozmawiają.

Edward Miszczak jest fanem Macieja Rocka

Pomimo tego Maciej nie otrzymał od Gąsowskiego żadnych rad i powiedział, że jedyne jakie otrzymuje to te od reżysera i producenta, ale nie jest ich wiele, co oznacza, że raczej są oni zadowoleni ze sposobu w jaki prowadzi program.

Nie zabrakło również wątku szefa Macieja Rocka, Edwarda Miszczaka, który w jednej z rozmów przyznał, że nowy prowadzący „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest jego odkryciem. Rock również to skomentował:

- To świetne uczucie, bardzo mi miło i cieszę się, że szef jest ze mnie zadowolony.

Maciej Dowbor i Maciej Rock.png
fot. KAPiF

Maciej Dowbor, Maciej Rock

 

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16