Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Drwale i inne opowieści Bieszczadu": Polsat informuje o śmierci Zbyszka
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 15.04.2024 19:24

"Drwale i inne opowieści Bieszczadu": Polsat informuje o śmierci Zbyszka

Zbyszek
Fot. Facebook/Polsat Play

Polskie media obiegła smutna informacja. Na oficjalnym profilu stacji Polsat Play na Facebooku pojawiła się wiadomość o śmierci Zbyszka. Mężczyzna był bohaterem programu “Drwale i inne opowieści Bieszczadu”. Fani pogrążyli się w smutku. 

Widzowie bardzo lubią serial "Drwale i inne opowieści Bieszczadu"

Serial dokumentalny „Drwale i inne opowieści Bieszczadu” bardzo przypadł do gustu widzom Polsat Play. Jego bohaterowie również zaskarbili sobie sympatię wielu osób. Jednym z nich był Zbyszek. Polskie media obiegła właśnie wiadomość o śmierci mężczyzny. Wiadomość pojawiła się na oficjalnym profilu Polsat Play. Fani Zbyszka wyrazili swój żal po jego odejściu.

86-latek jechał pod prąd na A4, a to nie wszystko. Nie żyje jedna osoba 11-letni Sebastian wysłał sms-a mamie i zaginął. Są najnowsze wiadomości, nie żyje

Nie żyje Zbyszek z serialu "Drwale i inne opowieści Bieszczadu"

Na oficjalnym profilu stacji pojawiła się wiadomość o śmierci Zbyszka. 

Dziś mamy Wam do przekazania smutną wiadomość. Z wypału odszedł na zawsze Zbyszek, jeden z bohaterów #DrwaleiinneopowieściBieszczadu, legenda Bieszczad i jeden z najstarszych wypalaczy w Polsce. Żegnaj Zbyszku! Gdziekolwiek jesteś, chodzisz swoimi drogami. A nam pozostaje tęsknić - czytamy w poście zamieszczonym na profilu Polsat Play. 

Na ten moment nie podano przyczyny śmierci mężczyzny. 

Fani pogrążyli się w smutku po śmierci Zbyszka

Pod postem, w którym przekazano wiadomość o śmierci Zbyszka, posypały się komentarze pogrążonych w smutku fanów. W ich wpisach możemy przeczytać:

Oglądałem wszystkie odcinki z jego udziałem. Normalny człowiek zafascynowany swoim zawodem i posiadający swoją mądrość życiową.
Pozostanie w mojej pamięci.

Zawsze oglądałam odcinki, super człowiek. Kondolencje dla bliskich i rodziny Zbyszka, niech spoczywa w spokoju wiecznym.

Ciezka i szkodliwa praca. Teraz trzeba odejsc, fajny czlowiek byl.  Spoczywaj w Pokoju.