Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Paulina Młynarska nie zostawiła suchej nitki na Kurskiej za wsparcie związku Cichopek z Kurzajewskim
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.10.2022 17:22

Paulina Młynarska nie zostawiła suchej nitki na Kurskiej za wsparcie związku Cichopek z Kurzajewskim

Paulina Młynarska
fot. TRICOLORS/East News; Instagram/pytanienasniadanie

Paulina Młynarska zabrała głos w sprawie niedawnego wyznania Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, a dokładniej komentarza Joanny Kurskiej, który znalazł się pod postem aktorki. Dziennikarka skrytykowała zachowanie żony Jacka Kurskiego.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zaskoczyli wszystkich swoim niedawnym wyznaniem. Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” dodali wspólne zdjęcie na Instagrama, ujawniając przy tym swój związek.

Co więcej, zakochani zawsze mogli liczyć na wsparcie stacji TVP. Najpierw Joanna Kurska skomentowała fotografię gwiazd, życząc im wszystkiego, co najlepsze w nowym związku, a potem produkcja śniadaniówki specjalnie połączyła się z parą podczas odcinka na żywo.

Joanna Kurska wspiera Cichopek i Kurzajewskiego

Aktorka znana z serialu „M jak Miłość” oraz dziennikarz sportowy od dawna byli obiektami pogłosek o ich rzekomym romansie. Teraz okazało się, że domysły mediów miały w sobie ziarnko prawdy, a prowadzących śniadaniówkę od jakiegoś czasu łączyło gorące uczucie. Wskazywać może na to między innymi komentarz Joanny Kurskiej, który znalazł się pod wyznaniem pary na Instagramie.

-Miłość jest najważniejsza. Kochajcie się – napisała pod zdjęciem gwiazd Joanna Kurska.

Kasia Cichopek podziękowała swojej przełożonej, nie tylko za piękne życzenia, ale również za okazane im wsparcie. Może to wskazywać na to, że produkcja TVP wiedziała o związku gwiazd dużo wcześniej.

-Dziękujemy za wsparcie, od zawsze – odpowiedziała żonie Jacka Kurskiego Kasia Cichopek.

Teraz głos w sprawie zabrała dziennikarka Paulina Młynarska, której nie podoba się cała ta sytuacja i zachowanie Telewizji Polskiej. Gwiazda zamieściła oficjalnie ogłoszenie na swoim profilu na Instagramie.

Paulina Młynarska krytykuje zachowanie Joanny Kurskiej i stacji TVP

Zachowanie żony Jacka Kurskiego oraz całej produkcji programu „Pytanie na śniadanie” nie przypadło do gustu sporej części internautów. W komentarzach pod postem zarówno Katarzyny Cichopek, jak i samej śniadaniówki nie brak hejtu oraz słów krytyki pod adresem gwiazd i całego show.

Jedną z osób, która postanowiła publicznie skomentować zachowanie Telewizji Polskiej i skrytykować Joannę Kurską za jej komentarz pod postem Kasi Cichopek, jest Paulina Młynarska. Dziennikarka zarzuciła pracownicy TVP i żonie Jacka Kurskiego hipokryzję.

-Kiedy wysoko postawiona pracownica TVP, prywatnie żona jej wieloletniego prezesa, autora programowego szczucia na całe grupy społeczne, siewcy czystej nienawiści wobec osób LGBTQA+, pisze: „miłość jest najważniejsza” to jest coś, na co nie można nie zareagować. – napisała Paulina Młynarska na swoim profilu na Instagramie.

Dziennikarka nawiązała również do tego, jak czują się osoby LGBTQA+, które codziennie spotykają się z nieprzyjemnymi komentarzami i prześladowaniami. Paulina Młynarska w kilku ostrych słowach zaatakowała Joannę Kurską,

-Pani Joanno, serio? Miłość jest najważniejsza? A co z nastolatkami LGBTQA+, które za sprawą waszej TVP nagonki tracą oparcie w rodzinach, popełniają samobójstwa, lądują na leczeniu psychiatrycznym? Co z dorosłymi z tej społeczności, którzy zmagają się z lękami i nerwicą, bo wasza szczujnia napuszcza na nich sąsiadów i bliskich? Miłość w ich życiu też jest najważniejsza? Zapamiętamy to. Zapamięta internet. Życie jest cholernie długie. Boga się nie boicie, bo w niego nie wierzycie. Nie może być inaczej przy takiej hipokryzji – napisała Paulina Młynarska w nawiązaniu do komentarza Joanny Kurskiej.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina Młynarska (@mlynarskapaulina)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Paulina Smaszcz-Kurzajewska zareagowała na związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zrobiło się niemiło
  3. Wielka radość w rodzinie Cugowskich. Piotr Cugowski ma powód do świętowania

Źródło: Plotek