Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Partnerka Daniela Martyniuka pokazała prezent walentynkowy. Coś pięknego
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.02.2023 21:37

Partnerka Daniela Martyniuka pokazała prezent walentynkowy. Coś pięknego

Daniel Martyniuk
fot.Instagram/faustynaaj; PAWEL NOWAK/AGENCJA SE/East News

Daniel Martyniuk zaskoczył swoją ukochaną niecodziennym prezentem walentynkowym. Faustyna pochwaliła się romantycznym podarunkiem na swoim profilu na Instagramie. 

Daniel Martyniuk świętuje Walentynki z ukochaną

14 lutego przypada wyjątkowe święto, podczas którego większość par spędza wspólnie czas i obdarowuje się wzajemnie romantycznymi podarunkami. Podobnie było w przypadku Daniela Martyniuka i jego ukochanej Faustyny. Teraz dziewczyna pochwaliła się, jakim prezentem zaskoczył ją partner.

Okazało się, że syn Zenka Martyniuka jest prawdziwym romantykiem i z okazji dzisiejszych Walentynek podarował ukochanej coś niesamowitego.

Późną nocą rodzice Mateusza Murańskiego pojawili się pod blokiem zmarłego syna. Smutne wieści

Daniel Martyniuk zaskoczył Faustynę wyjątkowym prezentem

Teraz ukochana Daniela Martyniuka podzieliła się z fanami zdjęciem niesamowitego podarunku, który z okazji dzisiejszego święta wręczył jej partner. Faustyna dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, że otrzymała od wybranka zestaw marki Chillama.

Nie widzimy, co dokładnie znajduje się w worku, który otrzymała dziewczyna, ale wiadomo, że marka ta słynie ze sprzedaży puchatych piżam i szlafroków w różne urocze wzorki. Z opakowania wystaje również niewielki lizak w kształcie czerwonego serca, który najwidoczniej miał być słodkim dodatkiem do podarunku

 

Daniel Martyniuk i Faustyna tworzą szczęśliwy związek

Nie da się ukryć, że związek syna Zenka Martyniuka i jego ukochanej kwitnie. Daniel i Faustyna pierwszy raz publicznie pojawili się razem na weselu, a później media poinformowały o romantycznych wakacjach pary w Chorwacji. 

Ponoć znajomość zakochanych zaczęła się na długo przed tym, zanim chłopak poznał swoją poprzednią żonę, ale później nastąpiła między nimi przerwa. Wygląda jednak na to, że stara miłość nie rdzewieje i zakochani w końcu znajdują się na właściwej drodze. Media spekulują, że to właśnie Faustyna wpłynęła na syna muzyka disco polo i "wyrwała" go z imprezowego stylu życia.

Zobacz post:

Daniel Martyniuk Faustyna ig.jpg

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji