Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie Filipa z „Rodzinki zastępczej”? Dziś to niezłe ciacho!
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 21.03.2018 12:59

Pamiętacie Filipa z „Rodzinki zastępczej”? Dziś to niezłe ciacho!

rodzinka zastępcza
Facebook.com

Sergiusz Żymełka wcielał się w rolę Filipa Kwiatkowskiego, w doskonale znanym wszystkim serialu „Rodzina zastępcza”. Fani serialu pokochali zaradnego i sprytnego chłopca, ze szczególną smykałką do interesów. Chłopak nie pojawia się w mediach, ale ciekawość wzbudza jego obecny wygląd. 

Kiedy Sergiusz miał 5 lat, pierwszy raz debiutował, poprzez podkładanie głosu Sammy’emu Parkerowi w filmie „Szczęśliwy dzień”, który opowiadał o perypetiach zabieganych rodziców. Młody chłopiec zaczął występować na scenie Teatru Telewizji dla Dzieci i rozwijać swoje aktorskie umiejętności. Gdy Żymełka skończył 8 lat, rozpoczął pracę na planie serialu „Rodzina zastępcza”, gdzie grał serialowego syna Piotra Fronczewskiego i Gabrieli Kownackiej.

Sergiusz Żymełka wraca do show-biznesu?

Występy na deskach teatru oraz serialowa rola Filipa Kwiatkowskiego zapewniły Sergiuszowi rozpoznawalność i dały wiele możliwości zawodowych. Powtórki „Rodziny zastępczej” do dziś emitowane są w telewizji. Żymełka wystąpił gościnnie również w innych serialach. Można było go zobaczyć w „Na dobre i na złe”, a także na planie serialu „Na Wspólnej”.

Aktor w międzyczasie ukończył studia na kierunku „psychologia w biznesie”, wykładanym na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Obecnie pracuje w Centralnym Ośrodku Informatyki jako młodszy specjalista ds. komunikacji. W poniedziałek pojawił się na imprezie, która promowała akcję WWF „Ratujmy serce Karpat”. Myślicie, że tym razem zostanie w mediach na dłużej?

Sergiusz Żymełka

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ta zmysłowa bielizna rozkocha każdego mężczyznę. Zobacz nasze stylizacje
  2. Anella nago na Instagramie. Żywa Barbie pokazała piersi
  3. Kolejny skandal z Żyłami! Piotrek trafi na hańbiącą listę Ziobry?

Źródło: plejada.pl