Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Chwalił się luksusowym życiem. Gabriel Seweryn został bez pieniędzy, potrzebuje wsparcia
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 12.11.2023 10:40

Chwalił się luksusowym życiem. Gabriel Seweryn został bez pieniędzy, potrzebuje wsparcia

Gabriel Seweryn, Grabias Rafał
Gabriel Seweryn jest na skraju bankructwa. Fot. Beata Zawadzka/East News

Gabriel Seweryn zasłynął dzięki programowi “Królowe życia”, gdzie wraz ze swoim ówczesnym partnerem, Rafałem, chwalił się urokami swojej dostatniej codzienności. Dzięki luksusowemu trybowi życia oraz udanej pracy jako kuśnierz przylgnął do niego przydomek "Versace z Głogowa". Wiele jednak wskazuje na to, że Gabriel ma obecnie kłopoty finansowe. Jak wytłumaczył sytuację, w której się znalazł?

Problemy w życiu Gabriela Seweryna

Program “Królowe życia” przyciągał przed ekrany tysiące widzów, a jego uczestnicy mogli sobie pozwolić na życie w wielkim stylu, o którym przeciętni zjadacze chleba mogliby tylko pomarzyć. Od tamtego czasu jednak wiele się zmieniło. Każde z tytułowych królowych i króli życia poszło w swoją stronę. Jak potoczyły się losy Gabriela Seweryna? Mężczyzna znany również jako “Versace z Głogowa” był jednym z najbardziej charyzmatycznych uczestników show. Najnowsze doniesienia na jego temat nie są zbyt pocieszające.

Gabriel Seweryn jest utalentowanym kuśnierzem, który od lat szyje futra dla m.in. ważnych osób znanych w show-biznesie. W ostatnim czasie jednak ktoś obrzucił jego butik jajkami. To tylko początek przykrych informacji na temat gwiazdora. Okazuje się, że aby nie stracić ubezpieczenia, musiał zarejestrować się w Urzędzie Pracy.

Dagmara Kaźmierska oświadczyła to publicznie: "Odrobisz w piachu za KRZYWDY!". Nagranie obiega sieć

Gabriel Seweryn znalazł się na skraju bankructwa

Prace Gabriela Seweryna są niewątpliwym przejawem jego kuśnierskiego talentu, jednak nie da się ukryć, że ta branża zdecydowanie straciła na popularności w ostatnich latach. Coraz więcej ludzi uważa korzystanie z futer zwierząt za kontrowersyjne i nieetyczne. Król życia dotkliwe odczuł to na własnej skórze, gdy jego ukochana pracowania została przez kogoś obrzucona jajkami. Ostatecznie wiele wskazuje na to, że kontynuowanie kuśnierstwa zawodowo stało się dla Gabriela Seweryna nierentowne.

W ostatnim czasie na Instagramie gwiazdora ukazał się filmik, na którym było widać, że stał się klientem Powiatowego Urzędu Pracy w Głogowie. Mężczyzna musiał to zrobić, by zachować ubezpieczenie:

Tak, zarejestrowałem się w urzędzie pracy, żeby mieć ubezpieczenie – potwierdził w rozmowie z portalem “myglogow.pl”.

Mimo wszystko Gabriel Seweryn nie poddaje się i ma już kolejny pomysł na siebie. Czy nowa pasja pomoże mu ustabilizować finanse? To rosnący na popularności biznes!

Nowa pasja Gabriela Seweryna. Czy pozwoli mu ustabilizować finanse w tym trudnym czasie?

Gabriel Seweryn zapowiedział w mediach społecznościowych, że zamierza zmienić zwód. Stwierdził też, że swoją przyszłość widzi w branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Niedawno został studentem Szkoły Makijażu Permanentnego, gdzie udoskonala swoje zdolności. Uważa także, że w przyszłości będzie dobrym stylistą fryzur:

Mam bardzo dobrą rękę i wiem, że to potrafię. I będę to robić dobrze. Jak nie będzie chętnych na makijaż, będę strzygł włosy i farbował. Zawsze to lubiłem robić i robię to do tej pory. Mojego partnera strzygę i uważam, że ma włosy lepiej obcięte niż przez bardzo dobrego fryzjera – zdradził uczestnik “Królowych życia”.

Nauka nowego zawodu przyszła Gabrielowi z łatwością. Wiele wskazuje na to, że uda mu się przebranżowić i być może już wkrótce w miejscu butiku otworzy salon kosmetyczny.

źródło: shownews.pl, pomponik.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik