Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Opczowska nagle zniknęła z sieci. Wyjawiła, co się z nią dzieje! Przykre
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.02.2024 18:39

Opczowska nagle zniknęła z sieci. Wyjawiła, co się z nią dzieje! Przykre

Małgorzata Opczowska
Małgorzata Opczowska ma problemy ze zdrowiem. Fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska wraz z całą poprzednią ekipą prowadzących została zwolniona z “Pytania na Śniadanie”. Wielu jej wiernych fanów nie może pogodzić się z tą nagłą zmianą, dlatego wiernie obserwuje media społecznościowe dziennikarki, by mieć  z nią codzienny kontakt. Do tej pory prezenterka chętnie dzieliła się z obserwatorami kontentem, jednak niespodziewanie zamilkła. Zaniepokojeni fani zaczęli myśleć o najgorszym i niestety wielu z nich miało rację. Okazuje się, że w ostatnim czasie Małgorzata Opczowska zaczęła borykać się z problemami ze zdrowiem. 

Małgorzata Opczowska straciła pracę w "Pytaniu na Śniadanie"

Małgorzata Opczowska jeszcze do niedawna była stałą bywalczynią studia “Pytania na Śniadanie” przy ul. Woronicza w Warszawie. Jednak już na początku stycznia gruchnęły wieści, że wraz z Anną Popek, a później i resztą prowadzących, już więcej nie pojawi się na ekranach widzów śniadaniówki, co wprawiło ich w głęboki smutek. Dziennikarka była do tej pory jedną z bardziej lubianych prezenterek, najpierw w duecie z Łukaszem Nowickim, a później Robertem Koszuckim.

W pierwszej połowie stycznia ponure plotki potwierdziły się i cała dotychczasowa ekipa prowadzących z “Pytania na Śniadanie” straciła pracę w wyniku rewolucji, która objęła całe TVP. Wielu fanów wciąż nie może pogodzić się z tym, że nie zobaczą ich co poranek na ekranach telewizorów, dlatego zaczęli śledzić swoich ulubieńców w mediach społecznościowych. To właśnie tam Małgorzata Opczowska przekazała przykre informacje o swoim zdrowiu.

Rodzinny dramat Małgorzaty Opczowskiej. Niepokojące doniesienia. Wylądują z mężem na bruku? "Uchylam rąbka tajemnicy...". Nikt się nawet nie spodziewał! Opczowska pokazała zdjęcie ze Strasburgerem. Połączył ich projekt TVP

Małgorzata Opczowska zbudziła niepokój fanów nagłym zniknięciem z mediów społecznościowych

Po zwolnieniu z “Pytania na Śniadanie” media społecznościowe stały się głównym środkiem przekazu, za pomocą którego Małgorzata Opczowska utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Gdy niedługo po utracie pracy wybrała się na zimowy odpoczynek na narty w Andorze i opublikowała stamtąd kadry, internauci dosłownie zasypali ją lawiną wsparcia oraz miłych słów. Pod postem zapewniali, że śniadaniówka TVP straciła cały swój urok po tym, jak zabrakło w niej dziennikarki. 

Od tamtego czasu Opczowska regularnie udzielała się na Instagramie. Publikowała zdjęcia i relacje, które ukazywały szczegóły jej życia prywatnego. Mogła przy tym liczyć na stały odzew fanów, którzy wspierają ją na każdym kroku. Jednak kilka dni temu prezenterka zupełnie bez uprzedzenia znikła z przestrzeni mediów społecznościowych, pozostawiając po sobie ziejąca pustkę. Internautom ciężko było ją zaakceptować, dlatego zaczęli pytać dziennikarkę, co się u niej dzieje. Wieści, które przekazała, nie napawają optymizmem.

Projekt bez nazwy (47).png
Małgorzata Opczowska ma problemy ze zdrowiem. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Opczowska wreszcie pokazała swoją WIELKĄ miłość! Brak makijażu ujawnił niespotykane piękno

Małgorzata Opczowska wyznała smutną prawdę. Ma problemy ze zdrowiem

Do tej pory Małgorzata Opczowska regularnie udzielała się na Instagramie, dlatego jej nagła i nieplanowana nieobecność wzbudziła wśród jej fanów wiele obaw. Wszyscy zastanawiają się, czy jest jakiś konkretny powód, dla którego dziennikarka zniknęła. 

Po niemal tygodniu przerwy na jej relacji ukazał się kadr, który rozwiał wszelkie wątpliwości. Opczowska w kilku zwięzłych słowach nakreśliła, jak wygląda jej sytuacja. Okazuje się, że w ostatnich dniach zaczęła zmagać się z problemami zdrowotnymi. I choć nie wytłumaczyła dokładnie, co jej dolega, obiecała niedługo przekazać fanom więcej informacji.

Kochani, muszę zadbać o zdrowie. Pytacie, dlaczego u mnie ostatnio cisza. Obiecuję odezwać się niebawem. Trzymajcie kciuki – napisała dziennikarka, w tle załączając zdjęcie sprzed gabinetu lekarskiego. 

Życzymy Małgorzacie Opczowskiej szybkiego powrotu do zdrowia!

Projekt bez nazwy (44).png
Małgorzata Opczowska ma problemy ze zdrowiem. Fot. Insatgram/Małgorzata Opczowska
Projekt bez nazwy (46).png
Małgorzata Opczowska ma problemy ze zdrowiem. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (48).png
Małgorzata Opczowska ma problemy ze zdrowiem. Fot. KAPiF