Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Uchylam rąbka tajemnicy...". Nikt się nawet nie spodziewał! Opczowska pokazała zdjęcie ze Strasburgerem. Połączył ich projekt TVP
Michał Fitz
Michał Fitz 21.11.2023 19:40

"Uchylam rąbka tajemnicy...". Nikt się nawet nie spodziewał! Opczowska pokazała zdjęcie ze Strasburgerem. Połączył ich projekt TVP

Małgorzata Opczowska
fot. KAPiF; Małgorzata Opczowska wystąpi obok Karola Strasburgera

Małgorzata Opczowska od kilku lat jest prowadzącą “Pytania na śniadanie”. Pełni też rolę prezenterki w wydarzeniach na żywo organizowanych przez Telewizję Polską. To właśnie w TVP miała okazję poznać Karola Strasburgera. Mimo tego, że pracują w jednej stacji, na co dzień nie mają okazji spotkać się czy porozmawiać. Nieoczekiwanie jednak w sieci pojawiło się wspólne zdjęcie pary prezenterów. Co ich połaczyło?

Małgorzata Opczowska z nieoczekiwaną informacją

Małgorzata Opczowska w swoich mediach społecznościowych przeważnie publikuje zdjęcia, na których jest sama. Jedynymi wyjątkami są te, na których znajdują się jej współprowadzący — wcześniej był to Łukasz Nowicki, a teraz Robert Koszucki. Znajdziemy też pojedyncze fotki z jej mężem.

Biorąc to pod uwagę, jej fani mogli się nieźle zdziwić, gdy ostatnio weszli na jej profil. Tam bowiem pojawiło się jej wspólne zdjęcie z Karolem Strasburgerem. Co sprawiło, że para prowadzących się spotkała? 

Szymon Hołownia porównał Morawieckiego do jednego zwierzęcia. Internauci: "W punkt" Widzowie "Pytania na śniadanie" zamarli, gdy to stało się Nowakowskiej. Wszystko przed kamerami, Wolny pytał jej, czy żyje!

Małgorzata Opczowska i Karol Strasburger na jednym zdjęciu

Wraz ze zdjęciem, na którym znalazł się legendarny prezenter, Opczowska opublikowała także kilka innych, które już całkowicie zdradzały okoliczności ich powstania. W tle było bowiem widać dobrze wszystkim znane studio programu “Familiada”.

Uchylamy rąbka tajemnicy. Specjalny odcinek Waszego ulubionego teleturnieju

ZOBACZ TEŻ: Media podają, że Katarzyna Cichopek odwołała ślub z Maciejem Kurzajewskim. Wyszły na jaw powody
 

Małgorzata Opczowska pojawi się ze Strasburgerem w "Familiadzie"

Prowadząca “Pytania na śniadanie” faktycznie zdecydowała się na odkrycie jedynie rąbka tajemnicy, bo poza ogłoszeniem specjalnego odcinka, w którym wystąpi ona sama, już niewiele więcej wiadomo. Sądząc po scenografii, będzie on wyemitowany w nadchodzące święta. Ale kto jeszcze się w nim pojawi?

Możemy się oczywiście spodziewać drużyn złożonych z prowadzących “Pytania na śniadanie”, ale niewykluczone, że ci zawalczą nie przeciwko sobie, a przeciwko przedstawicielom innego show. Takie odcinki “Familiady” miały już bowiem miejsce w przeszłości.

Będziecie oglądać?

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?