Lifestyle.Lelum.pl > Programy > On też pobił rekord w “Jeden z dziesięciu”. Teraz ujawnił tajemnicę zwycięstwa Baranowskiego?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.11.2023 15:47

On też pobił rekord w “Jeden z dziesięciu”. Teraz ujawnił tajemnicę zwycięstwa Baranowskiego?

On też pobił rekord w "Jeden z dziesięciu"?
On też pobił rekord w "Jeden z dziesięciu"?, fot. kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

Wielki sukces Artura Baranowskiego w programie “Jeden z dziesięciu” odbił się szerokim echem w polskich mediach. Teraz głos zabrał inny uczestnik teleturnieju Tomasz Orzechowski, który twierdzi, że nowy gwiazdor show skorzystał z jego techniki.

Artur Baranowski pobił rekord w "Jeden z dziesięciu"

Niedawno byliśmy świadkami historycznego momentu w programie “Jeden z dziesięciu”. W kultowym show Telewizji Polskiej pojawił się pan Artur Baranowski, który w spektakularnym stylu pobił rekord teleturnieju. Mężczyzna uzyskał 773 punkty za grę, a dodatkowe 30 przysługiwało mu za zachowane szanse.

Wielki sukces ekonomisty ze wsi Śliwniki odbił się szerokim echem w mediach, a Polacy tłumie pogratulowali zawodnikowi jego ogromnej wiedzy. Głos zabrali nawet sąsiedzi rodzinnej miejscowości uczestnika programu, którzy postanowili osobiście złożyć mu zasłużone gratulacje.

Zwycięzca "Jeden z dziesięciu" nie zagra w finale! Nie mieści się w głowie, do czego doszło To już pewne! Najpierw Gąsowski i Skrzynecka, a teraz on. Ulubieniec widzów żegna się z “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Zamieszanie wokół występu Artura Baranowskiego w "Jeden z dziesięciu"

Występ ekonomisty z Wielkopolski wzbudził ogrom emocji internautów, którzy nie tylko są pod wrażeniem imponującej wiedzy mężczyzny, ale też cieszą się, że w obecnych czasach wciąż propagowana jest wszechstronna wiedza w mediach. Później jednak w sieci pojawiły się kontrowersje związane z występem Artura Baranowskiego.

Okazało się, że geniusz z programu “Jeden z dziesięciu” nie wystąpi w wielkim finale teleturnieju. Powodem takiej sytuacji miała być awaria, jaka przydarzyła się uczestnikowi - w drodze do studia TVP zepsuł mu się samochód. Później ogrom emocji wywołała wypowiedź innego zawodnika teleturnieju, który skomentował występ swojego rywala.

ZOBACZ TEŻ: To koniec programu “Jeden z dziesięciu”? Co z nowymi odcinkami?

Uczestnik "Jeden z dziesięciu" skomentował występ Artura Baranowskiego

Tomasz Orzechowski, podobnie jak Artur Baranowski, miał okazję spróbować swoich sił w kultowym show Telewizji Polskiej. Jego występ miał miejsce w 2021 roku i wówczas zawodnik pobił pierwszy rekord, zdobywając 533 punkty w rozgrywce. Teraz postanowił odnieść się do wiedzy Artura Baranowskiego.

Podczas rozmowy z portalem Plejada mężczyzna wyznał, że szczerze gratuluje geniuszowi z “Jeden z dziesięciu” jego wiedzy oraz ogromnego sukcesu. Zdradził również, że ekonomista ze Śliwnik korzystał z jego techniki, ale on sam bardzo się z tego powodu cieszy.

Mnie do tego zabrakło niewiele, ale cieszę się, że taktyka "na Orzechowskiego" się przyjęła i Artur jest jej beneficjentem. To zresztą zawodnik z tzw. "zagłębia teleturniejowego", jakim jest Łódź, skąd są inni świetni gracze, jak Emil Witczak czy Piotr Bruc

Źródło: Na Temat

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!