Lifestyle.Lelum.pl > Programy > To już pewne! Najpierw Gąsowski i Skrzynecka, a teraz on. Ulubieniec widzów żegna się z “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.11.2023 17:19

To już pewne! Najpierw Gąsowski i Skrzynecka, a teraz on. Ulubieniec widzów żegna się z “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Ulubieniec widzów żegna się z TTBZ
Ulubieniec widzów żegna się z TTBZ, fot. KAPIF; Instagram

Program “Twoja twarz brzmi znajomo” w ostatnim czasie przeżył szereg zmian i metamorfoz, zwłaszcza w kwestii osób pojawiających się w roli jurorów i prowadzących show. Wygląda na to, że to wcale nie jest koniec! Teraz z produkcją żegna się jeden z ulubieńców publiczności.

Program TTBZ zmienia się nie do poznania

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że program “Twoja twarz brzmi znajomo” od samego początku cieszył się ogromną popularnością i zainteresowaniem telewidzów. Fani kochali metamorfozy uczestników i mocno trzymali kciuki za swoich faworytów.

Od jakiegoś czasu można jednak zaobserwować szereg zmian, jakie zachodzą w kultowej produkcji telewizji Polsat. I choć na początku program spotkał się z ogromną dozą krytyki spowodowaną odejściem dwóch czołowych gwiazd formatu, ostatnia edycja udowodniła, że TTBZ nie straciło swojego dawnego blasku. Teraz jednak fani otrzymali kolejną przygnębiającą wiadomość zza kulis show.

"TTBZ" ogłasza cudowną nowinę. Nagle odpalił się Piotr Gąsowski. Wygarnął twórcom kilka słów prawdy

Kolejne zmiany za kulisami show Twoja twarz brzmi znajomo

Poprzednia edycja zakończyła się w nieco dramatycznych okolicznościach. Z programem po wielu latach pożegnała się jurorka, a wcześniej zwyciężczyni show Katarzyna Skrzynecka. Po zwolnieniu aktorki z TTBZ, w ślad za nią poszedł prowadzący program, a prywatnie jej bliski przyjaciel Piotr Gąsowski. Prezenter wyznał, że po pozbawieniu pracy gwiazdy on sam nie zamierza kontynuować swojej współpracy z “Twoja twarz brzmi znajomo”.

Wygląda jednak na to, że nawet teraz telewidzowie nie mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ czekają ich kolejne zmiany wśród obsady show. Teraz z własnej woli z formatem pożegnał się kolejny z jurorów.

ZOBACZ TEŻ: Nie tylko Katarzyna Skrzynecka została zwolniona z TTBZ. Posadę straciła inna niezwykle ważna osoba.

 

Z TTBZ żegna się ulubieniec publiczności

Teraz smutne wieści przekazał na swoim profilu na Instagramie jeden z jurorów show. Mowa oczywiście o Pawle Domagale, który od samego początku cieszył się wielką sympatią fanów. Aktor wyznał, że pomimo szczerych chęci nie ma czasu na kolejne edycje kultowego programu Polsatu.

Paweł Domagała ujawnił, że w najbliższym czasie zamierza skupić się na swojej karierze muzycznej i poświęcić się w pełni pracy nad nową płytą, przygotowywaniem stand-upu oraz produkcją najnowszego filmu. 

Chciałem Wam powiedzieć, że z jesiennym sezonem kończy się moja obecność w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Bardzo dziękuję Telewizji Polsat i całej ekipie realizacyjnej za super przygodę i świetną zabawę. Doba ma wciąż 24 godziny, więc chcę skupić się na swojej twórczości

Jednocześnie zwrócił się do swoich programowych kolegów - Macieja Dowbora oraz Macieja Rocka i zaprosił ich na wspólny męski wypad na Mazury. W komentarzach fani nie kryją smutku i niezwykle żałują odejścia piosenkarza. Jednocześnie trzymają kciuki za jego dalszy rozwój zawodowy.

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?