Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wysłał list do swojej 18-letniej córki. Była zdruzgotana tym, co napisał o niej i jej mamie
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 21.11.2019 12:22

Wysłał list do swojej 18-letniej córki. Była zdruzgotana tym, co napisał o niej i jej mamie

ojciec
canva.com

Ojciec zawsze był tym członkiem rodziny, z którym Jagoda miała najlepszy kontakt. Nie, żeby nie miał żadnych wad, oczywiście, ale przecież każdy miał swoje za uszami. Ona też nie była przecież przykładną córką. Kiedy w swoje 18. urodziny dostała od niego list, nie wiedziała czego się spodziewać, ale kiedy poznała jego treść, załamała się.

Nie ma rodziny, która zawsze by się ze sobą dogadywała. Na naszej drodze do dobrych relacji z pozostałymi członkami rodziny staje wiele przeszkód, część zależna od nas, a część zupełnie nie. Jednak to my decydujemy, jak poradzić sobie z tymi problemami. Decyzja, którą podjął ojciec Jagody, z pewnością nie należała do dyplomatycznych.

Najlepsze urodziny świata

— To były najlepsze urodziny mojego życia, przysięgam. Aż do tamtego momentu — opowiada Jagoda. — Wszyscy byli tacy kochani, dostałam mnóstwo życzeń od znajomych, zjawiła się cała rodzina. Kiedy tata powiedział, że coś do mnie przyszło, założyłam, że to kolejna kartka z życzeniami i całkiem o niej zapomniałam.

ojciec

Jeden z najlepszych dni jej życia zamienił się w jedno z najgorszych wspomnień.

Jej ojciec nie pozwolił zapomnieć jej na długo. Już następnego ranka zaczął nalegać, by zobaczyła, co jest w kopercie. Kiedy Jagoda w końcu ją otworzyła i zobaczyła w środku pismo ojca, była przekonana, że to jakiś żart. On jednak był w stu precentach poważny.

Ojciec zrobił coś strasznego

Jagoda nie chciała uwierzyć, że okrutne słowa, które miała przed oczami, pochodzą od jej kochanego taty. W liście mężczyzna przybrał zupełnie inny ton.

Czekałem, aż będziesz dorosła, bo teraz nie będę musiał dawać ci żadnych pieniędzy. Jesteś dokładnie taka sama jak twoja matka – głupia jak but i idiotycznie emocjonalna. Nie zmarnuję już ani dnia na życie z wami — napisał do niej własny ojciec.

Dziewczyna nie potrafi zrozumieć, dlaczego mężczyzna zrobił to wszystko. Jeśli nie chciał z nimi zostawać, to dlaczego musiał robić to w taki okrutny sposób? Dlaczego po prostu nie odejść? Jej mama uważa, że ojciec osiągnął swój cel — chciał sprawić im jak najwięcej bólu i to właśnie zrobił. To wspomnienie będzie prześladować dziewczynę w każde urodziny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ojciec

Mężczyzna nie oszczędzał okrutnych słów.

ojciec

Chciał je zranić do głębi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jest wyrok więzienia za palenie w piecu niewłaściwymi materiałami. Walka ze smogiem się zaostrza
  2. Zwierzęta są narażone na działanie smogu równie mocno, jak ludzie. Skutki są katastrofalne
  3. Żona ciągle wychodziła do toalety z telefonem. Gdy mąż odkrył prawdę, zemdlał
  4. Makijaż dla małych dziewczynek? Matki pokazują nawet niemowlęta w pełnym makijażu
  5. Napisała przy wejściu: „Tu mieszka pies z rodziną”. Nie chodziło jej o zwierzę
  6. Informacje, przez które nagła śmierć Zbigniewa Wodeckiego sprzed dwóch lat zasmuca jeszcze bardziej. Był niesamowitym człowiekiem