Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na oczach tłumu Polaków w Wilnie Edyta Golec i Doda zachwyciły na scenie. Stylizacje miały piękne
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 02.05.2023 21:35

Na oczach tłumu Polaków w Wilnie Edyta Golec i Doda zachwyciły na scenie. Stylizacje miały piękne

Edyta Golec i Doda
fot. KAPiF

Edyta Golec i Doda były gwiazdami koncertu “Polska w sercu”. Był on organizowany ze względu na Dzień Polonii i Polaków za granicą. Odbył się w Wilnie. Obie panie zachwyciły widzów swoim wyglądem. Ich stylizacje bardzo przypadły do gustu widowni.

Telewizja Polska ściągnęła na to wydarzenie największe gwiazdy polskiej estrady. Poza wspomnianą dwójką na scenie wystąpili m.in. Maryla Rodowicz, Kamil Bednarek czy zespół Feel.

Edyta Golec w pięknej stylizacji na koncercie w Wilnie

Edyta Golec pokazała się fanom w pięknej, białej marynarce. Kontrastowało to z jej mężem oraz szwagrem, którzy mieli na sobie tę samą część garderoby, ale w kolorze jasnoniebieskim.

Zupełnie inaczej fanom zaprezentowała się Doda. Wokalistka wyglądała dosłownie, jakby była z innej planety. Dorota Rabczewska założyła na siebie lśniący, srebrny kombinezon. Niektórzy fani przyrównali ją nawet do astronautki. 

Nie żyje Zbigniew Jakubek. Ceniony pianista miał tylko 61 lat

Edyta Golec dziękuje fanom za koncert w Wilnie

Fani nagrywali koncert Golec uOrkiestra nawet przed telewizorami. Edyta Golec udostępniała takie filmiki na swoim instastory. Skrzypaczka postanowiła także podziękować wszystkim zgromadzonym w Wilnie i przed odbiornikami.

W innej części relacji Edyta Golec dodała także wspólne zdjęcie z mężem, szwagrem oraz Dodą. 

 - A po wykonie, na backstage'u obowiązkowy skan zębów. Oczywiście najpiękniejsze mają Dorotka i Edytka - napisała na swojej relacji członkini zespołu Golec uOrkiestra.

Edyta Golec spędziła przyjemny czas w Wilnie

Oczywiście Edyta Golec i reszta zespołu dotarła do stolicy Litwy sporo wcześniej. Pozwoliło to na zwiedzanie tego historycznego miasta, co kobieta też ochoczo pokazała na swoich mediach społecznościowych.

Uwagę fanów ponownie przykuła jej stylizacja. Pokazała się swoim im w długim, brązowym płaszczu, jeansach i białych sportowych butach. Trzeba przyznać, że Edyta Golec ma wyczucie stylu zarówno na scenie, jak i poza nią.

Edyta Golec
fot. Instagram/@edytagolecofficial
Tagi: Edyta Golec
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania