Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Rozenek pochwaliła się dodatnim testem ciążowym? Reakcja Majdana niewyobrażalna
Michał Fitz
Michał Fitz 24.07.2023 22:10

Małgorzata Rozenek pochwaliła się dodatnim testem ciążowym? Reakcja Majdana niewyobrażalna

Małgorzata Rozenek
fot. KAPiF; Małgorzata Rozenek zaskoczyła męża

Spostrzegawczość to cecha, która może oszczędzić nerwów. Przekonał się o tym dobitnie Radosław Majdan. Były piłkarz przyznał się bowiem do tego, jak zareagował na nowe zdjęcie Małgorzaty Rozenek w mediach społecznościowych. Nieco się pomylił.

Małgorzata Rozenek promuje kosmetyki

Małgorzata Rozenek promowała w swoich mediach społecznościowych już wiele produktów, a ostatnio pokazała swoim fanom efekty nowego tuszu do rzęs. Dodała także, że niedługo opowie o tym produkcie jeszcze więcej.

Do wpisu załączyła zdjęcia, na którym prezentowała kosmetyk na tle swojej twarzy. Robiąc te fotki, prawdopodobnie nie spodziewała się, jak mogą zostać one zinterpretowane. Jej mężowi podniosły bowiem nieco ciśnienie.

"Koło fortuny": padło pytanie o słynny w Polsce zwrot, nie każdy odgadnie hasło z tablicy na zdjęciu

Radosław Majdan reaguje na zdjęcie żony

W sekcji komentarzy pod fotką pojawiła się odpowiedź męża Małgorzaty Rozenek. Przyznał on bowiem, że w pierwszej chwili pomyślał, że jego ukochana nie prezentuje w ten sposób tuszu do rzęs, a test ciążowy z pozytywnym wynikiem.

Kochanie, a już myślałem, że trzymasz w ręku dodatni test ciążowy

Faktycznie trzeba przyznać, że Rozenek w taki sposób trzymała kosmetyk, w jaki często kobiety chwalą się swoją ciążą. Dodatkowo jego kształt mógł na pierwszy rzut oka przypominać test. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - dzieci

Małgorzata Rozenek już z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem miała dwóch synów. Ci wciąż są z nią i dobrze dogadują się z Majdanem w roli ojczyma. Mają też jednak przyrodniego brata, którego były bramkarz jest już biologicznym ojcem.

W 2020 roku na świat przyszedł Henryk. Kto wie, może będzie miał jeszcze młodsze rodzeństwo? Póki co jednak, to tylko tusz do rzęs jego mamy.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania