Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Wendzikowska zdradzała partnera, ale robiła to "uczciwie". Internauci ją wyśmiali
Michał Fitz
Michał Fitz 13.11.2023 21:10

Anna Wendzikowska zdradzała partnera, ale robiła to "uczciwie". Internauci ją wyśmiali

Anna Wendzikowska
fot. KAPiF; Anna Wendzikowska o zdradzie

Życie miłosne Anny Wendzikowskiej od zawsze interesowało fanów i media, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że bardziej niż jej kariera. Teraz celebrytka wręcz dolała oliwy do ognia, opowiadając otwarcie o swoich zdradach i motywacji, która za nimi stała.

Anna Wendzikowska była zdradzana

Anna Wendzikowska ma za sobą kilka poważnych związków, z czego dwa przyniosły jej po córce. Jak się okazuje, niektóre z nich miały naprawdę przykry przebieg. Szczególnie jeden, bo Wendzikowska była zdradzana przez osobę, do której miała stuprocentowa zaufanie. Trudno było jej uwierzyć, że została skrzywdzona.

W mojej ostatniej relacji, w której się dowiedziałam, że byłam zdradzana, nigdy w życiu bym nie przypuszczała, nigdy nie podejrzewałam, nigdy nie sprawdzałam, bo było to dla mnie coś niewiarygodnego.


 

Anna Wendzikowska wydała oświadczenie po aferze z TVN. Zwróciła się do internautów

Anna Wendzikowska też zdradzała. Wytłumaczyła się z tego

Wendzikowska w rozmowie z Żurnalistą przyznała, że sama święta nie była i również zdradzała w przeszłości. Trudno jednak stwierdzić, że pokornie całą winę za to wzięła na siebie, ponieważ zaczęła się w dosyć niestandardowy sposób tłumaczyć. Przyznała, że zdradzała, bo czuła wewnętrzną potrzebę dowartościowania się, a pożądanie, które okazywali jej inni mężczyźni, w tym pomagało.

Bardziej zaskakujące w jej tłumaczeniu było jednak to, że określiła swoje zachowanie jako uczciwe. Stwierdziła bowiem, że zawsze po zdradzie rozstawała się z mężczyzną, któremu nie była wierna. Dodała także, że przebaczyła sobie za tamte zachowania. Internautom takie postawienie sprawy się nie spodobało.

ZOBACZ TEŻ: „Serce mi pęka”. Anna Wendzikowska pogrążona w żałobie, w święta straciła swojego ukochanego tatę

Internauci dosadnie o Annie Wendzikowskiej

Tłumaczenie Wendzikowskiej nie tylko nie przekonało znacznej części internautów, ale sporo osób zwyczajnie poirytowało. Nie brakło osób, które wytknęły jej niezły tupet z uwagi na to, że przy opowiadaniu o niewierności powołuje się na uczciwość.

  • Nie szanuje takiego podejścia
  • Nie można mówić o jakiejkolwiek uczciwości zdradzając drugiego człowieka, a mówienie, że zdradziłam i odchodziłam to słaba chęć usprawiedliwienia siebie
  • Jak można nazwać się osobą uczciwą, kiedy się zdradza? 
  • To jest jedna z wad Polaków, którą Ania zaprezentowała. Usprawiedliwianie się. Dramat
  • Jak słyszę tłumaczenie zdradzających, to mi się rzygać chcę. Biedaczek, zdradzał, a teraz musi sobie wybaczyć. Paranoja jakaś.