Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nowy związek po rozwodzie. Daj sobie kolejną szansę na miłość
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 22.11.2019 11:42

Nowy związek po rozwodzie. Daj sobie kolejną szansę na miłość

nowy związek po rozwodzie
Fot.: 3194556, pixabay.com

Nowy związek po rozwodzie to szansa na przeżycie czegoś nowego, w towarzystwie innego mężczyzny. Tak, dobrze przeczytałaś- rozstanie z wieloletnim partnerem nie zamyka nam drzwi do kolejnych miłosnych uniesień! Daj sobie szansę i stwórz okazję do poznania się z ciekawym człowiekiem, który może wywrócić twój świat do góry nogami! Pamiętaj: jak nie udało się z jednym mężczyzną, nie oznacza to poddanie się z twojej strony!

Bolesna separacja to coraz częstszy problem obecnych małżeństw- dowodzą tego różne statystyki i opowieści naszych znajomych na ten temat. Praktycznie duża część społeczeństwa miała do czynienia z hasłem rozwód, a obecny tryb szybkiego życia wcale nie ułatwia ograniczenia ich ilości. Warto jednak zastanowić się nad pozytywnymi skutkami rozłąki, a my dzisiaj przyjrzymy się kilku z nich. Głowa do góry!

Jak zacząć nowe życie po rozwodzie, gdy jeszcze tkwi sie w poprzednim związku?

Wiele rozstań nie kończy się w pozytywnej atmosferze, a przepełnione sale sądowe są najlepszym obrazem tego stwierdzenia. Zakończenie związku polubownie jest jednak możliwe, a zdrowie psychiczne jest w znacznie lepszej kondycji właśnie po takim rozstaniu w wydaniu pokojowym. Co, jednak gdy rozstanie przez dłuższy czas będzie nam ciążył na umyśle? Musisz sobie dać czas na poukładanie pewnych spraw. To naturalne, że jeszcze przez kilka tygodni będziesz miała w pamięci obrazki z papierami rozwodowymi w roli głównej, a były mąż wciąż będzie się mienił w twoich opowieściach na spotkaniu z przyjaciółkami.

Takie sytuacje są na porządku dziennym, a rozmowę z koleżankami na ten temat potraktuj jako swoistego rodzaju oczyszczenie. One z pewnością również pomogą ci w zapomnieniu o niemiłych wydarzeniach za pomocą różnych wypowiedzi, komentarzy i opinii. Najważniejsze, żebyś przez ten czas znalazła się w gronie najbliższych i ludzi, którym będzie zależeć na utrzymanie twojego dobrego samopoczucia. Nic nie działa lepiej niż filmowy wieczór z ulubionymi lodami, mając koło siebie najlepszą koleżankę, siostrę czy psa!

Gdy po psychicznej rekonwalescencji poczujesz znowu gotowość do działania na wielu polach, pora na uświadomienie sobie, że możesz się jeszcze zakochać! Naprawdę! Wiele kobiet uważa, że życie kończy się wraz z rozwodem, a my jesteśmy tu po to, żeby odciągnąć cię od tego dziwnego pomysłu. Nie jest bowiem pewne, że twój były mąż stanowił jedyną prawdziwą miłość twojego życia- w życiu zresztą nic nie jest potwierdzone. Metodą prób i błędów warto posługiwać się na co dzień, a płaszczyzna nowego związku jak najbardziej wpisuje się w to hasło!

Gdzie znaleźć nową miłość po rozwodzie?

Nowy związek po rozwodzie jest możliwy za sprawą wielu ciekawych rozwiązań, jakie podpowiada nam życie. Jednym z najbardziej popularnych motywów filmowych to przypadkowe poznanie się z nową sympatią na imprezie wspólnych znajomych. Z pewnością również kojarzysz taką scenę z autopsji, czy opowieści znajomych.

Wiele osób właśnie w taki sposób zaczyna swoje związki- dlaczego ty nie miałabyś potraktować urodzin koleżanki jako formy nawiązania kontaktu z mężczyzną? Jeżeli znajdujesz się w takiej sytuacji, a również wiesz o nadchodzących imieninach najlepszej przyjaciółki ze studiów- wiesz, co z tym zrobić!

Sam frywolny charakter przyjęcia czy domówki odciągnie cię od złych myśli, które kierowały tobą przez jakiś czas i pozwoli znowu się uśmiechnąć, czy przetańczyć całą noc. Jak widać, możesz tego wieczoru upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, a to wszystko osiągnąć za pomocą równie pięknej sukienki, którą specjalnie na tę okazję włożysz :) !

Co w przypadku, kiedy najbliższa domówka znajomej ogłoszona jest na za dwa miesiące, a urodzin nikt w najbliższym czasie nie będzie obchodzić? Warto zerknąć w czasie oczekiwania na szalone tańce na portale randkowe, które również podpowiadają nam skuteczny sposób na znalezienie nowej miłości.

Tutaj jednak uczulamy na wszelkie nieprawdziwe konta, które mogą na pierwszy rzut oka przyprawić nas o szybsze bicie serca. Internet jest wielkim polem manewru dla wszelkich oszustów, a twoja czujność powinna być zwiększona przy korzystaniu z sieci. Jednak zalecamy skorzystania z tych potwierdzonych stron, które rzeczywiście mogą zmienić naszą percepcję patrzenia na miłość!

Jak zacząć nowy związek po rozwodzie?

Nowy związek po rozwodzie, jak już ustaliłyśmy jest nie tylko bardzo prawdopodobny w twoim przypadku, ale również może on być o wiele lepszy, niż poprzedni. Powszechnie przyjęło się przekonanie, mówiące co nas nie zabije, to wzmocni, a tę maksymę warto wcielić szczególnie w sytuacjach, które nie wpłynęły na nas najlepiej. Idąc tym tropem warto zaznaczyć, że bolesne rozstanie w żaden sposób nie przekreśla naszych szans na spotkania mężczyzny marzeń!

Poznałaś kogoś po rozwodzie, ale boisz się dalszych konsekwencji twojego zachowania? Nie możesz żyć przeszłością- oczywiście, wspomnienia byłego męża, jak i samego procesu rozwodowego będą prawdopodobnie jeszcze długo odgrywały pierwsze takty w twoich wspomnieniach, ale życie toczy się dalej. Im wcześniej zrozumiesz ten mechanizm, tym lepiej nie tylko dla ciebie, ale całego twojego otoczenia.

Człowiek przygnębiony jest zamknięty na wszelkie nowości, obniża się jego kreatywność, a świat wydaje się przez to jedną wielką czarną otchłanią. Chyba nie chcesz doprowadzić się do takiego stanu? Dlatego załóż różowe okulary w kształcie dwóch serc i uważnie się przyjrzyj temu, co pojawia się na horyzoncie: możliwość stworzenia nowego związku!

Musisz sobie zaufać i dać się porwać miłosnej grze, gdzie dwojga zakochanych w sobie ludzi stwarza szansę na wspaniałe uczucie. To właśnie na wierze w lepszą przyszłość i szczerych rozmowach, a następstwie zrozumieniu opiera się przepis na idealną więź.

Nasza rada? Długie konwersacje przy zachodzie słońca w przyjemnym miejscu z butelką dobrego wina- czy może być coś przyjemniejszego od takiego stanu? Szczególnie kiedy obydwoje możecie zwierzyć się sobie z najgorszych przeżyć, czy złych wspomnieniach- w końcu dopiero się poznajecie. Od samego początku postaw na jawność i otwartość, zarówno w przypadku opinii, jak i czynów. Powtórz z nami jeszcze raz: dialog to podstawa świetnej relacji, o którą przecież nam w życiu chodzi!

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że nasze mini kompendium na temat znalezienia miłości po separacji będzie przydatne. Po lekturze powinnaś zrozumieć, że nowy związek po rozwodzie jest do zrealizowania! Najważniejsze to nie bać się nowej relacji i wiedzieć, że za pomocą słów można osiągnąć wszystko. Nie bój się przyszłości i zawsze miej przygotowane w pogotowiu kubełek ulubionych lodów czekoladowych, z którymi wszytko jest łatwiejsze. Powodzenia i do zobaczenia na nowej drodze życia!

Jak rozpocząć nowy związek po rozwodzie? Oto nasze podpowiedzi:

nowy związek po rozwodzie

Nowy związek po rozwodzie? Jest to możliwe w każdym wieku!

nowy związek po rozwodzie

Separacja nie jest końcem życia, jak niektórzy uważają, a nowy związek po rozwodzie może umocnić nasze kolejne relacje! Warto zaryzykować!

nowy związek po rozwodzie

Jak stworzyć nowy związek po rozwodzie, który będzie udany? Może zbliży was wspólna pasja?

nowy związek po rozwodzie

Każda okazja jest dobra, by powtórzyć, że można stworzyć związek po rozwodzie. Pamiętaj, że miłośc jest wszsytkim i warto próbować o nią zawalczyć jeszcze raz!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anja Rubik startuje z nowym programem o edukacji seksualnej. Wezmą w nim udział największe gwiazdy
  2. Całowanie jest zdrowe. 8 powodów, dla których warto często się całować!
  3. Najdroższy rozwód w historii świata! Żona dostanie ponad 250 MILIARDÓW złotych!