Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Niezbyt miłe słowa Domagały w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Naprawdę TO powiedział, reakcja na "słaby" występ
Michał Fitz
Michał Fitz 08.09.2023 22:12

Niezbyt miłe słowa Domagały w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Naprawdę TO powiedział, reakcja na "słaby" występ

Paweł Domagała
fot. kadr z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to z założenia program rozrywkowy, a nie mistrzostwa w udawaniu gwiazd, dlatego jurorzy w swoich ocenach zwykle skupiają się na tym, co pozytywne i unikają krytyki. Dziś po jednym z występów trudno było jednak znaleźć pozytywy. Uwagę od uczestnika swoim niewybrednym żartem odwrócił jednak Paweł Domagała.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kuba Gąsowski nie zachwycił

Wielkie nadzieje pokładano w Kubie Gąsowskim przed startem show. Jest w końcu z wykształcenia aktorem, a dodatkowo synem byłego prowadzącego programu, który pewnie dał mu kilka dobrych rad. Dziś jednak młody “Gąs” wcale się nie popisał.

Przyszło mu odtworzyć Eda Sheerana, który jest przecież wybitnym wokalistą. Przy czym charakteryzatorzy stanęli na wysokości zadania, to już sam uczestnik przegrał walkę z piosenką, co zresztą nie umknęło uwadze widzów i przede wszystkim jurorów.

Widzieli zaginionego Krzysztofa Dymińskiego! Od ich słów przechodzą dreszcze. Matka natychmiast zareagowała

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kuba Gąsowski skrytykowany

Jeszcze w trakcie występu Gąsowskiego Małgorzata Walewska szepnęła na ucho swoim kolegom, że wyraźnie słyszy fałszowanie. Jak stwierdziła, Kuba “ślizgał się po dźwiękach”. Jeszcze bardziej dosadny w swojej ocenie był Robert Janowski, który wyrasta na najbardziej krytycznego jurora tej edycji. Nie przebierał w słowach, gdy komentował występ Kuby.

Dzisiaj to nie był ten występ. To nie był Ed Sheeran(...) Słabo.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Paweł Domagała i jego żart

Paweł Domagała z kolei stara się być w tej edycji tym pozytywnym jurorem, który skupia się na pozytywach, a ewentualne niedociągnięcia woli przemilczeć. W związku z tym, by jakoś rozchmurzyć Kubę Gąsowskiego, postanowił rzucić dosyć niewybrednym żartem. Części widzów mogło się zrobić przykro.

Masz jedną bardzo dużą przewagę nad Edem: Nie jesteś rudy.

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?