Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niewydolność zastawki i znaczna ilość wody w płucach. Tomasz Stockinger już zaczął żegnać się ze światem, był o krok od tragedii
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.11.2023 13:13

Niewydolność zastawki i znaczna ilość wody w płucach. Tomasz Stockinger już zaczął żegnać się ze światem, był o krok od tragedii

Tomasz Stockinger już zaczął żegnać się ze światem
Tomasz Stockinger już zaczął żegnać się ze światem, fot. KAPIF

Tomasz Stockinger ma za sobą poważne problemy zdrowotne. Znany aktor kilka lat temu praktycznie otarł się o śmierć i od tej pory cały swój czas poświęca różnego rodzaju aktywnościom fizycznym. Niewiarygodne, co go wtedy spotkało.

Tomasz Stockinger jest niesamowicie aktywny

Wszyscy wierni fani popularnego aktora doskonale zdają sobie sprawę z jego pasji i zamiłowania do sportu. Tomasz Stockinger jest niesamowicie aktywny i jak sam przyznaje, nie wyobraża sobie swojej codzienności bez różnego rodzaju wysiłku i sportowych rozgrywek.

Gwiazdor wyznaje, że pomimo licznych problemów zdrowotnych, jakie przeszedł w ciągu ostatnich lat, nie zamierza rezygnować z tego sposobu spędzania wolnego czasu, ponieważ daje mu on niesamowitą radość i energię do życia. Niewiarygodne, z jakimi kłopotami ze zdrowiem zmagał się aktor.

Tomasz Stockinger rozstał się z partnerką. Przykre okoliczności trafiły do mediów Tomasz Stockinger przeszedł poważną operację. Przykre kulisy wyciekły do mediów

Tomasz Stockinger ma za sobą poważne kłopoty ze zdrowiem

Życie nie oszczędzało popularnego aktora, który od 2020 roku zmagał się z wieloma poważnymi problemami zdrowotnymi. Trzy lata temu w lutym Tomasz Stockinger musiał nawet poddać się operacji na otwartym sercu, która mogła zapewnić mu powrót do zdrowia. W jednym ze swoich wywiadów gwiazdor przyznał nawet, że do końca nie zdawał sobie sprawy z powagi swojego stanu zdrowia.

W rozmowie z dziennikiem "Fakt"" ujawnił, że dopiero badanie USG serca wykryło u niego ostrą niewydolność zastawek oraz obecność znacznej ilości wody w płucach. To jednak nie koniec przykrych informacji, ponieważ chwilę później aktor zaraził się koronawirusem i znów musiał spędzić mnóstwo czasu w szpitalu. Całe szczęście to również nie załamało prezentera i nie pozbawiło go siły walki.

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Stockinger zaraził się koronawirusem. Niesamowite, jak skomentował to na swoim Instagramie.

Tomasz Stockinger otarł się o śmierć

Okazało się jednak, że niespodziewana infekcja wcale nie był ostatnią przykrą niespodzianką w życiu aktora. Oprócz tego przez wiele walczył on z przepukliną pachwinową, która sprawiała mu mnóstwo bólu i trudności w codziennym funkcjonowaniu. Całe szczęście tutaj również można mówić o pozytywnym zakończeniu — po operacji wszystkie dolegliwości gwiazdora ustały.

Sam Tomasz Stockinger nie ukrywa, że przeszedł w życiu wiele. Najgorszym doświadczeniem była jednak dla niego operacja na otwartym sercu, podczas której wydawało mu się, że ociera się o śmierć. O wszystkim opowiedział podczas wywiadu dla portalu “Plotek”.

Dziś sytuacja wygląda nieźle. Byłem blisko pożegnania się z państwem, ale dzięki fachowym rękom chirurga, kardiochirurga, świetnej opiece w Instytucie w Aninie, wróciłem do żywych i sprawnych. Będę zawsze wdzięczny za to i bardzo dziękuję jeszcze raz wszystkim. Ja byłem przygotowany na odejście. Nie spałem cztery tygodnie. Miałem trzy litry wody w płucach...

Źródło: Plotek/ Co za tydzień

Tomasz Stockinger prosi o pomoc dla Beaty P.
Beata P.
Paweł Matyka / Wikimedia Commons, screen / instagram.com/beatakozidrak
Znany aktor, Tomasz Stockinger – jako kolejna już osoba publiczna – skomentował niedawne wydarzenia z udziałem wokalistki zespołu Bajm. Odniósł się między innymi do kwestii specjalistycznego leczenia. Warto przypomnieć, że jak nikt inny wie on, w jakiej sytuacji znajduje się obecnie Beata P. Ponad 10 lat temu sam spowodował bowiem wypadek, jadąc pod wpływem alkoholu, co poskutkowało orzeczeniem kary pozbawienia wolności w zawieszeniu.
Czytaj dalej
Smutne wieści obiegły media, Tomasz Stockinger jest zdruzgotany. „Po prostu szczęka mi opadła”
tomasz stockinger
Fot. TRICOLORS/East News
Tomasz Stockinger nie mógł uwierzyć własnym oczom, kiedy zobaczył nagłówek dotyczący własnej śmierci. Po prostu szczęka mi opadła – powiedział w rozmowie z Twoim Imperium, po tym jak 22 maja z jednej ze stron dowiedział się, że zmarł na skutek powikłań po operacji. Fałszywa informacja pędem rozprzestrzeniła się po Internecie. Nie żyje Tomasz Stockinger! Aktor miał powikłania po operacji – grzmiał jeden z nagłówków opublikowanych na stronie Portal Trójmiasto 24 22 maja. Na szczęście fałszywa informacja szybko została zdementowana, a głos w sprawie zabrał sam zainteresowany. Tomasz Stockinger dementuje własną śmierć – Nie żyje Tomasz Stockinger. Ciało aktora nad ranem z czwartku na piątek znalazł jeden z jego bliskich przyjaciół. Stockinger w marcu przeszedł operację w jednym z Warszawskich szpitali. Jak donosi jeden z naszych reporterów, aktor przeszedł zabieg na otwartym sercu, który według lekarzy był udany – mogliśmy przeczytać tydzień temu na jednym z portali. Choć Tomasz Stockinger faktycznie trafił do szpitala i dochodzi do siebie po operacji, choć dziś ma się świetnie, a przede wszystkim żyje. – Nie umiem tego skomentować. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś robi sobie takie żarty. Ale trudno mi też dać wiarę, że autor tej sensacji był tak niedoinformowany i tępy, że podał wiadomość bez wcześniejszego sprawdzenia – powiedział zszokowany Robert Stockinger w rozmowie z Twoim Imperium. Jak poczuł się aktor, kiedy usłyszał nałożony na siebie wyrok śmierci? Myślała, że urodzi bliźniaki. Podczas badania USG lekarz przekazał jej jednak zupełnie inne wieści Michał Szpak pokazał zdjęcie swojej miłości. Piękny widok, rozczuli każdego Luzowanie obostrzeń od 1 czerwca. Od dziś wchodzą w życie kolejne zmiany, wielu Polaków będzie zadowolonych Tomasz Stockinger: reakcja na śmierć Jak Tomasz Stockinger zareagował na wieści o własnej śmierci? – Ani się tym nie zdenerwowałem, ani nie przejąłem, ani mnie nie śmieszyło – wyznał w dalszej części rozmowy – Za to, szczerze mówiąc, byłem bardzo zdziwiony. Po prostu szczęka mi opadła. Ten dowcip jest moim zdaniem kolejnym dowodem na to, że ludzi ogarnia szaleństwo – podsumował aktor. Pamiętajmy, że każda tego typu fałszywa informacja niesie za sobą ogromne konsekwencje, a panu Tomaszowi Stockingerowi życzymy sto lat zdrowia. ZOBACZ ZDJĘCIE: Screenshot TVN Series, YouTube Tomasz Stockinger wypowiedział się na temat swojej rzekomej śmierci. ZOBACZ TEŻ: Zwłoki mężczyzny w toalecie Urzędu Skarbowego. Tragedia w Otwocku Największa tragedia od 120 lat i nie chodzi o pandemię. Zupełnie nowe kłopoty w europejskim kraju Od dziś emeryci i renciści mogą zarabiać prawie 4 tysiące. Ogromna zmiana, nowy limit Gratulacje dla Jolanty Kwaśniewskiej. Na jaw wyszła prawda, Agata Duda będzie wściekła Marek Niedźwiecki nie zamierza milczeć. Ma ważną prośbę, zapowiedział poważne kroki Tatry. Niespotykana anomalia pogodowa, nagle zapanowała zima i spadł śnieg. Co się dzieje? źródło: jastrzabpost.pl
Czytaj dalej