Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Stockinger przeszedł poważną operację. Przykre kulisy wyciekły do mediów
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 30.11.2022 21:13

Tomasz Stockinger przeszedł poważną operację. Przykre kulisy wyciekły do mediów

Tomasz Stockinger
fot. KAPiF

Aż dotąd mało kto znał szczegółowe kulisy rozstania doktora Lubicza z „Klanu”. W tle kryje się nie tylko choroba partnerki — Tomasz Stockinger także przeszedł skomplikowaną operację, która mogła zaważyć na jego życiu i zdrowiu. 

To kolejna para, która w 2022 roku ogłosiła swoje rozstanie. I choć nad głową gwiazdora „Klanu” nie przetoczyła się burza na miarę afery wokół Cichopek i Kurzajewskiego, zakończenie związku Tomasza i Katarzyny również miało swoje mroczne tajemnice.

Tomasz Stockinger komentuje rozstanie z partnerką. Nie tylko Katarzyna walczyła o zdrowie

Wydawało się, że ekranowy doktor Lubicz i jego urocza partnerka nadają na tych samych falach i są w sobie szalenie zakochani. Po burzach i zawirowaniach w życiu uczuciowym wielu fanów miało nadzieję, że 67-letni aktor ułoży sobie życie u boku Katarzyny, z którą związał się po rozwodzie z Jolantą.

Tymczasem życie zweryfikowało wszystko na swój sposób, a Tomasz Stockinger w 2022 roku dołączył do wcale niemałego grona gwiazd, które zakończyły swoje związki. Być może sprawa nie wywołałaby tak wielkich emocji, gdyby jego była ukochana nie zmagała się z poważną chorobą.

Kasia bardzo mnie prosiła, bym tego nie komentował. Jest w tak trudnym okresie, że nie dziwię się, że chciała uzyskać trochę przestrzeni wokół siebie i zająć się sobą – mówił jeszcze kilka dni temu gwiazdor „Klanu”.

W wyniku narastającego, medialnego szumu, oboje musieli zabrać głos w tej sprawie.

Rzeczywiście, rozstaliśmy się z Tomkiem, a o powodach nie chcę mówić. Bardzo dziękuję wszystkim moim przyjaciołom za wsparcie, jakiego udzielają mi każdego dnia. To dla mnie trudny czas – mówiła Katarzyna na łamach „Twojego Imperium”.

Tomasz Stockinger przeszedł operację. Rozumie sytuację, w której znalazła się jego była partnerka

Okazało się też, że mimo aury kontrowersji, oboje utrzymują ze sobą kontakt. Tomasz Stockinger zdradził, że potrafi odnaleźć się w sytuacji, ponieważ sam jakiś czas temu wylądował na stole operacyjnym.

Jesteśmy w stałym kontakcie, wiedziałem o chorobie. Nie wiem, skąd biorę siły na to wszystko, sam miałem poważną operację dwa i pół roku temu. Pomagam, ile mogę – wyznał w rozmowie z „Na Żywo”.

Dziś aktor jest w dobrej formie, jednak jeszcze niedawno zmagał się z konsekwencjami skomplikowanego zabiegu. W lutym 2020 roku aktor przeszedł operację na otwartym sercu. Jego stan był na tyle poważny, że lekarze nie mogli jednoznacznie stwierdzić, czy jeszcze kiedyś wróci do zdrowia. 

– Każda sytuacja, gdzie patrzymy śmierci w oczy, na stałe zmienia spojrzenie na to, że żyjemy docześnie i że nieszczęście czyha na każdym kroku. Dotyczy to wszystkich bez wyjątku i nie mamy na to wpływu. Sam do końca nie wiem, dlaczego stało się to, co się stało. Być może to zużycie materiału. Mam szczęście, że żyję w tych czasach, bo myślę, że 30 lat temu ciężko byłoby o tak fachową operację – wspominał w rozmowie z magazynem „Twoje imperium”

Tomasz Stockinger
Tomasz Stockinger
Tomasz Stockinger

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

      1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
      2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
      3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”