Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Niebywałe, jak wyglądała w młodości Michałowa z „Rancza”. Prawdziwa piękność
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 08.01.2024 15:07

Niebywałe, jak wyglądała w młodości Michałowa z „Rancza”. Prawdziwa piękność

Michałowa z „Rancza”
Jak wyglądała w młodości Michałowa z "Rancza"? Fot. KAPiF

Marta Lipińska podbiła serca widzów rolą Michałowej z “Rancza”. Choć aktorka była już rozpoznawalna znacznie wcześniej, udział w uwielbianym przez Polaków serialu sprawił, że grono jej fanów znacznie się poszerzyło. Choć wielu z nich kojarzy Lipińską z wizerunkiem dojrzałej, dobrodusznej kobiety, w przeszłości wyglądała ona zupełnie inaczej. Do sieci właśnie trafiło zdjęcie 83-letniej Michałowej z “Rancza” z czasów jej młodości. 

Marta Lipińska jest kojarzona przede wszystkim z postacią Michałowej z „Rancza”

Marta Lipińska jest niezwykle utalentowaną polską aktorką, która na swoim koncie ma wiele wspaniale odegranych ról z postacią Michałowej z “Rancza” na czele. Artystka po raz pierwszy wystąpiła przed kamerą, gdy jeszcze była studentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w filmie „Głos z tamtego świata” Stanisława Różewicza. Talent, który niewątpliwie przejawiała, został bardzo szybko dostrzeżony i doceniony, dzięki czemu już wkrótce zaczęła rozwijać się jej kariera.

Dziś portfolio 83-letniej Marty Lipińskiej obfituje w takie produkcje jak filmy “Lalka” czy “Nad Niemnem”, gdzie zagrała główne kobiece role, a także seriale, m.in. “Miodowe lata”, “M jak Miłość” czy właśnie “Ranczo”, na łamach którego zasłynęła jako Michałowa. Aktorka do dziś jest kojarzona głównie z tą sędziwą postacią. Jak jednak wyglądała w młodości?

Dramat gwiazdy "Rancza". Niedawno pokazała rodziców, dziś opłakuje ich śmierć. "Jedno z ostatnich zdjęć" Wielka rozpacz na Ranczo Laszki. Emilia Korolczuk płacze, "miałaś tylko 3 latka"

Michałowa z „Rancza” już wie, jak spędzi emeryturę

Marta Lipińska spędziła przed kamerami znaczną część swojego życia. Aktorka rozpoczęła karierę już jako studentka; dziś ma 83 lata, jednak mimo sędziwego wieku wciąż można zobaczyć ją na łamach rozmaitych produkcji. W zeszłym roku widzowie mogli obejrzeć ją w roli Sabiny w komedii romantycznej “Uwierz w Mikołaja”. Jakie dalsze plany co do swojej kariery ma słynna Michałowa z “Rancza”?

Co zamierza robić, gdy przestanie grać w filmach? Przede wszystkim trochę odpocznę. Ile wspaniałych rzeczy jest do zrobienia! Lubię sobie pochodzić, poobserwować, uwielbiam dobre filmy i to w dużych kinach oglądane. Mam cały stos książek, których nie zdążyłam przeczytać w trakcie wakacji. Poza tym dostaję mnóstwo zaproszeń na różne spotkania ze mną do radia. Chętnie też od czasu do czasu zagrałabym w jakimś filmie, bo to jednak nie wymaga takiego wysiłku jak teatr – zdradziła Marta Lipińska w wywiadzie z Polską Agencją Prasową.

Podczas gdy Marta Lipińska snuje plany o emeryturze, wielu fanów, którzy kojarzą aktorkę z rolą Michałowej z “Rancza” zastanawia się, jak wyglądała ona w młodości. Wygląda na to, że znamy odpowiedź — w sieci właśnie pojawiły się zachwycające zdjęcia artystki.

ZOBACZ TEŻ: Cezary Żak komentuje zachowanie swojej "córki" z "Rancza" nad Bałtykiem. “To, co ty wyprawiasz...”

Tak Michałowa z „Rancza” wyglądała w młodości

W sieci właśnie ukazały się zdjęcia, na których fani mogą zobaczyć, jak aktorka odgrywająca rolę Michałowej z “Rancza” wyglądała w młodości. Wiele osób kojarzy artystkę z wizerunkiem pociesznej gospodyni, która pracuje na plebanii. Marta Lipińska od wielu lat gra postacie adekwatnie do swojego wieku, w związku z czym nie wszyscy fani mieli okazję zobaczyć ją jako młodą kobietę. Dla wszystkich, który przegapili tę okazję, profil, który publikuje na Instagramie zdjęcia różnych gwiazd z młodości, właśnie przybliżył swoim odbiorcom, jak wyglądała wówczas słynna Michałowa z “Rancza”.

Na pierwszy rzut oka wręcz ciężko poznać urodziwą kobietę, która znajduje się na zdjęciu. Po dłuższej chwili można dostrzec szczegóły, które potwierdzają, że nie jest to nikt inny, jak Marta Lipińska. Okazuje się, że w przeszłości zapewne równie dobrze jak przed kamerą, poradziłaby sobie w zawodzie modelki!

Tagi: Ranczo
Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?