Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje polski tiktoker. Zasłynął z ekstremalnych wyzwań. Miał ledwie 42 lata
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 05.12.2023 12:18

Nie żyje polski tiktoker. Zasłynął z ekstremalnych wyzwań. Miał ledwie 42 lata

None
fot. CanvaPro; Instagram.com/lukaszdemon81

Od kilku godzin w mediach pojawiało się coraz więcej komunikatów o śmierci znanego influencera, Łukasza Demona. Mężczyzna zasłynął w sieci dzięki wykonywaniu wyzwań, które polegały na spożywaniu ekstremalnie ostrego jedzenia. Kilka godzin temu wieść o śmierci mężczyzny miała potwierdzić osoba z jego bliskiego otoczenia. Fani zalewają media społecznościowe Łukasza Demona kondolencjami i poruszającymi pożegnaniami.

Łukasz Demon nie żyje

Łukasz Demon (właśc. Łukasz Motyka) zasłynął w internecie dzięki filmikom, które publikował na popularnej rozrywkowej platformie TikTok. Mężczyzna nagrywał materiały, podczas których testował różne, ekstremalnie ostre potrawy. Podejmował się również różnych wyzwań, które miały sprawdzić granice jego wytrzymałości na palące pieczenie po spożytym posiłku. Zyskał ogromną popularność, ponieważ był w stanie zjeść to, czego nie podejmował się nikt inny.

Łukasza Demona śledziło na TikToku ponad 325 tys. osób. Mężczyzna był przez nich odbierany jako jedna z najserdeczniejszych osób w polskim internecie. 5 grudnia 2023 roku gruchnęła wieść o jego nagłej śmierci. Tiktoker miał zaledwie 42 lata.

Nie żyje Gabriel Seweryn z „Królowych życia”. Lekarze walczyli do końca Nie żyje WYBITNY polski pisarz! Rodzina i znajomi ronią potok łez. Rodzime miasto w żałobie

Wiadomość o śmierci Łukasza Demona miała zostać potwierdzona

Kilka godzin temu w mediach społecznościowych Marcin Malczyński odniósł się do niespodziewanych doniesień o nagłej śmierci Łukasza Demona. Mężczyzna uzyskał potwierdzenie o odejściu popularnego tiktokera od osoby z jego bliskiego otoczenia. Potwierdziły się więc najgorsze podejrzenia tysięcy fanów…

Lukasz Demon nie żyje. Niestety, osoba z bliskiego otoczenia potwierdziła informację. Dostałem też kilka informacji o tym że to atak serca/ czy jakaś dziwna reakcja na challenge - ale żadna z nich nie potwierdzona. Wielka szkoda bo bardzo pozytywny i pomocny człowiek… – możemy przeczytać w poście na platformie X (dawniej Twitter). 

Tę przykrą informację potwierdził również dziennikarz Michał Cichy:

Smutne wieści nadeszły. Nie żyje Łukasz Motyka, znany w internecie jako Łukasz Demon. Zasłynął tym, że był mistrzem jedzenia najostrzejszych potraw czy sosów. Miał 42 lata. Od jakiegoś czasu wiedziałem, że miał podpisany kontrakt z FAME i przed sobą debiut w 2024. Świeć Panie nad Jego duszą – napisał na X.

ZOBACZ TEŻ: Dramat w szpitalu. Nie żyje 24-letnia gwiazda TVN. Tuż przed śmiercią pokazała jedno zdjęcie

Okoliczności śmierci Łukasza Demona

W internecie można doszukać się wielu domysłów na temat tego, co było przyczyną tak nagłego i przedwczesnego odejścia Łukasza Demona. Tysiące fanów uznawało tiktokera za niemal niezniszczalnego, ponieważ był on w stanie wykonać najbardziej ekstremalne wyzwania. Część osób zaczęła spekulować, że to właśnie jedno z nich doprowadziło do jego śmierci. Udowodniono bowiem, że ostre przyprawy mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie. 

Jednak Marcin Malczyński szybko zdementował te pogłoski, udostępniając informację o okolicznościach śmierci Łukasza Demona, którą przekazał mu przyjaciel influencera: 

Nie było to po żadnym challengu! Z informacji które przekazał mi jego przyjaciel „Łukasz poszedł spać, nie było z nim kontaktu, więc pojechaliśmy na miejsce z kompletem kluczy, niestety Łukasz już nie żył, po wezwaniu karetki twierdzili że od około 20 godzin” – czytamy w kolejnym wpisie mężczyzny na X.

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?