Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje Norbert Bajan. Zmarłego aktora żegnają gwiazdy
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 20.04.2024 12:35

Nie żyje Norbert Bajan. Zmarłego aktora żegnają gwiazdy

Norbert Bajan
Fot. Instagram/nbajan, CanvaPro/jefunne

Aktor i komik znany między innymi w śniadaniowym programie telewizji TVN nie żyje. O śmierci Norberta Bajana poinformował Resort Komedii. W internecie gwiazdy żegnają zmarłego artystę. 

Norbert Bajan jako społecznik

Norbert Bajan był mistrzem improwizacji, tancerzem i muzykiem. Nieustraszony i niezawodny. Zagrał w filmie ”Bóg internetów” w reżyserii Joanny Satanowskiej. W przeszłości prowadził również Korony Równości. Są to nagrody uznawane za najważniejsze wyróżnienie. Można je otrzymać za działalność na rzecz społeczności LBGT+.

Bajan był bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Publikował między innymi w serwisie TikTok zabawne i pouczające filmy. Wielokrotnie był gościem w programie “Dzień dobry TVN". 

Klub komediowy z Warszawy zwrócił się z apelem. Chodzi o osoby, które znały aktora. 

Prosimy Was kiedy znajdziecie się w trudnym momencie, nie bądźcie sami, szukajcie pomocy. Opiekujcie się sobą nawzajem zawsze, a szczególnie w tym trudnym czasie. Bądźcie czujni na siebie samych i innych - napisano w mediach społecznościowych.

Kasprzyk wprost o odejściu Kaźmierskiej. Tylko nam ujawniła kulisy

Gwiazdy żegnają zmarłego aktora

Aktorzy z popularnych seriali opłakują swojego zmarłego kolegę. W mediach społecznościowych pojawiły się wpis Katarzyny Kołeczek, która występowała z nim w ”Dzień dobry TVN”:

Odszedł piękny człowiek. Chodzące światło. Dobro i talent. Norbert, zapamiętam Twój niesamowity uśmiech, serdeczność, piękno wewnętrzne i zewnętrzne. Nawet nie wiesz, jak bardzo będę za Tobą tęsknić - napisała Kołeczek.

Norbert Bajan nie żyje

O śmierci Norberta Bajana poinformował Resort Komedii w mediach społecznościowych. Pożegnano aktora pięknym wpisem:

Z ogromnym bólem żegnamy naszego przyjaciela, Norberta Bajana. Norbert był wspaniałym kolegą, uwielbianym nauczycielem, wiernym przyjacielem. Zawsze uśmiechnięty, zawsze z dobrym słowem, zawsze gotowy, aby wysłuchać, pogadać i pomóc. Od samego początku wspierał naszą scenę swoim talentem i ciężką pracą. Był zawsze podporą dla swoich współpracowników i nigdy nie szczędził czasu i zaangażowania dla projektów, w które wierzył - napisano w poście.