Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje gwiazda "Miodowych lat". Smutne informacje przekazał syn aktorki
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.01.2024 13:18

Nie żyje gwiazda "Miodowych lat". Smutne informacje przekazał syn aktorki

Joyce Randolph, świeczka
Nie żyje gwiazda z serialu "Miodowe lata". Fot. kadr z serialu "Miodowe lata", Canva

“Miodowe lata” to serial, który cieszy się ogromną popularnością — nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Spośród osób, które zabłysnęły w produkcji, największą sympatią cieszyli się odtwórcy ról głównych bohaterów oraz ich sympatycznych małżonek. Właśnie gruchnęły informacje o śmierci jednej z nich. Fani zalali się łzami, gdy odczytali tragiczną wiadomość, którą przekazał syn aktorki. 

Nie żyje gwiazda serialu "Miodowe lata"

“Miodowe lata” to polski serial komediowy, którego odcinki przestały być emitowane w 2004 roku, a mimo to wciąż cieszą się w ogromną popularnością. Widzowie, niezależnie od pokolenia, z zapartym tchem śledzą losy dwóch zaprzyjaźnionych mężczyzn z zaskakującymi pomysłami oraz ich dwóch twardo stąpających po ziemi małżonek. Mało który fan serialu zdaje sobie jednak sprawę, że postaci takie jak Karol Krawczyk czy Tadeusz Norek zostały zaczerpnięte z pierwowzoru, jakim był amerykański serial pt. “The Honeymooners”.

Amerykańska wersja “Miodowych lat” cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem widzów niż polski odpowiednik show. Popularna aktorka Joyce Randolph wcielała się w nim rolę Trixie Norton, żony Eda Nortona — pracownika kanalizacji, a przy tym najlepszego przyjaciela głównego bohatera. 13 stycznia za oceanem gruchnęła wieść o śmierci utalentowanej artystki. Łamiącą serca wiadomość przekazał fanom jej syn.

Żałoba w TVN. Nie żyje słynna charakteryzatorka filmowa. Zmarła nagle w wieku 44 lat Córki Cezarego Żaka to żywe kopie ojca. Obie wybrały ciężkie profesje. "Bardzo trudny zawód dla kobiety"

Gwiazda "Miodowych lat" dożyła imponującego wieku

Joyce Randolph przyszła na świat w Detroit w rodzinie fińskiego pochodzenia. Już od najmłodszych lat przejawiała zdolności aktorskie, które umożliwiły jej współpracę z grupą Stage Door. Wkrótce potem artystka zaczęła występować na Broadwayu, a od 1951 roku rozpoczęła się jej przygoda w skeczu w programie Gleasona. To właśnie dzięki niemu została obsadzona jako Trixie Norton w serialu “The Honeymooners”. Gwiazda amerykańskich “Miodowych lat” podbiła tą rolą miliony serc fanów na całym świecie.

Kilka dni temu syn aktorki, Charles Randolph, potwierdził w rozmowie z Associated Press, iż ta zmarła 13 stycznia 2024 roku. Joyce Randolph dożyła 99 lat. Zmarła we śnie, z przyczyn naturalnych. Okazuje się, że gwiazda “Miodowych lat” była ostatnią żyjącą członkinią głównej obsady serialu, który przyniósł jej tak wielką popularność.

ZOBACZ TEŻ: Artur Barciś upokorzony do granic możliwości. Dopiero po latach zdecydował się wyznać, co go spotkało

Fani pogrążyli się w żałobie po śmierci gwiazdy "Miodowych lat"

Serial “Miodowe lata” zdobył w Polsce ogromną popularność. Wszystko za sprawą przygód Karola Krawczyka i Tadeusza Norka, który zostały zaczerpnięte z amerykańskiego pierwowzoru pt. “The Honeymooners”. Oryginalny sitcom był emitowany w latach 1955-1956 w telewizji CBS, natomiast jego akcja rozgrywała się na Brooklynie. Joyce Randolph, która odegrała w serialu żonę przyjaciela głównego bohatera, doczekała się ogromnej popularności na całym świecie. Sława miała również swoje mroczne strony, ponieważ aktorka wyznała, że po występie w amerykańskich “Miodowych latach” trudno jej było dostać już inne role. Od reżyserów słyszała, że “jest zbyt znana jako Trixie”. Jednak dzięki temu fani zapamiętają ją jeszcze na długo.

Po śmierci gwiazdy “Miodowych lat” w sieci pojawiło się mnóstwo wpisów i komentarzy, które upamiętniają legendarną aktorkę. Nie ulega wątpliwości, że po jej śmierci miliony osób pogrążyły się w żałobie. 

źródło: pomponik.pl

Tagi: miodowe lata
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego