Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fatalne informacje. Nie żyje utalentowany dziennikarz. Zmarł nagle w wieku zaledwie 42 lat
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 12.01.2024 12:11

Fatalne informacje. Nie żyje utalentowany dziennikarz. Zmarł nagle w wieku zaledwie 42 lat

Nie żyje utalentowany dziennikarz, fot. Canva/Streager, Getty Images, Radio Białystok, fot. Marcin Kapuściński
Nie żyje utalentowany dziennikarz, fot. Canva/Streager, Getty Images, Radio Białystok, fot. Marcin Kapuściński

W piątek rano media obiegła informacja o śmierci dziennikarza Radia Białystok. 

Zmarł dziennikarz Radia Białystok

W piątek rano Radio Białystok przekazało informację o śmierci swojego dziennikarza Jakuba Mikołajczuka. Mężczyzna miał tylko 42 lata. W rozgłośni był nie tylko reporterem i prezenterem, ale zajmował się także stroną realizatorską, jak również był redaktorem strony internetowej. 

W sieci pożegnali go współpracownicy z Radia Białystok:

Człowiek o bardzo wielu zainteresowaniach, znakomicie orientujący się w kwestiach dotyczących historii czy polityki. Bardzo lubiany przez kolegów. Rodzinie składamy szczere kondolencje. Kuba, bardzo nam będzie Ciebie brakowało!

Załoga TVN w żałobie. “Nie dało się go nie lubić”. Przykre okoliczności śmierci pracownika Nie żyje medialny wizjoner. To on zrewolucjonizował polską telewizję. Przykre, jak wyglądały jego ostatnie chwile

Nie żyje Jakub Mikołajczuk

Dziennikarz został pożegnany także na Twitterze, gdzie prowadził konto pod nazwą @kroplehistorii. Jak wynika z pożegnalnych wiadomości, nic nie zapowiadało jego śmierci i jeszcze wczoraj aktywnie działał w mediach społecznościowych

  • 18 godzin temu zamieścił wpis o Juliuszu Cezarze. Odszedł nagle w nocy. Nasz kolega z Twittera Kuba Mikołajczuk. Chryste Panie.
  • Kuba, znany na tt jako @kroplehistorii, odszedł nagle dziś w nocy. Będzie Ciebie, tu i wszędzie, bardzo brakowało.
  • Jakub Mikołajczuk @kroplehistorii odszedł do lepszego świata. Jeszcze wczoraj wieczorem wymienialiśmy wiadomości... Świetny człowiek, mąż, ojciec. Wybitny znawca historii, pasjonat wojskowości, chętny do poznawania świata. Trzymaj się Kuba.

ZOBACZ TEŻ: Koszmarne wieści. Nie żyje gwiazdor serialu "Lombard". Ciężko uwierzyć, miał tylko 67 lat

Zmarł Jakub Mikołajczuk

Jakub Mikołajczuk był związany z mediami od 2002 roku. Na przestrzeni swojej kariery pracował między innymi w lokalnej stacji telewizyjnej, w TVP czy Centrum Sztuki Współczesnej w Suwałkach. Z Radiem Białystok był związany od 2018 roku.  

Jakub Mikołajczuk pasjonował się historią, która starał się popularyzować za pośrednictwem mediów społecznościowych, jego profil na Twitterze, @kroplehistorii, śledziło ponad 43 tysiące osób.

Źródło: Radio Białystok, Wirtualne media

Tagi: śmierć
Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy