Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cezary Żak komentuje zachowanie swojej "córki" z "Rancza" nad Bałtykiem. "To, co ty wyprawiasz..."
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.08.2023 20:33

Cezary Żak komentuje zachowanie swojej "córki" z "Rancza" nad Bałtykiem. "To, co ty wyprawiasz..."

Cezary Żak skomentował zdjęcie swojej serialowej córki
Cezary Żak skomentował zdjęcie swojej serialowej córki, fot. KAPIF; Instagram/@marta.chodorowska.official

Cezary Żak zyskał ogromną popularność dzięki podwójnej roli wójta i proboszcza w kultowym serialu “Ranczo”. Pomimo faktu, że produkcja nie jest kontynuowana, aktorzy wciąż mają ze sobą świetny kontakt. Teraz gwiazdor skomentował zdjęcie swojej serialowej córki - Marty Chodorowskiej.

Marta Chodorowska zaskoczyła wszystkich swoimi nagimi zdjęciami

Marta Chodorowska ma na swoim koncie udział w takich produkcjach, jak “Ranczo” oraz “M jak miłość”. Dodatkowo gwiazda jest bardzo aktywna w swoich social mediach, gdzie stale dzieli się z internautami szczegółami swojej codzienności.

Niedawno aktorka zaskoczyła wszystkich zdjęciami, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Serialowa Klaudia przebywa obecnie nad Bałtykiem, skąd pochwaliła się kilkoma naprawdę kontrowersyjnymi fotografiami. Możemy zauważyć, jak Marta Chodorowska skacze po plaży i wyleguje się na piasku. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdy nie fakt, że… nie ma na sobie żadnych ubrań.

To koniec! Izabella Krzan straciła pracę w programie. TVP podjęło zaskakującą decyzję. Jest "pocieszenie"

Cezary Żak wypoczywa na wakacjach. Głos zabrała Marta Chodorowska

Teraz swoimi wspomnieniami z wakacji pochwalił się w social mediach Cezary Żak, czyli serialowy ojciec Marty Chodorowskiej. Aktor zdjęcie z restauracji, na którym widzimy, jak z dumą spogląda w kamerę. Uwagę zwraca również jego słomiany kapelusz, do którego gwiazdor nawiązał w opisie posta.

Odtwórczyni roli Klaudii w kultowym serialu “Ranczo” zwróciła jednak uwagę na inny element garderoby, jaki tego dnia ma na sobie aktor. Marta Chodorowska w swoim komentarzu, jaki zamieściła pod fotografią na Instagramie, zauważyła, że Cezary Żak ma bardzo ciekawe okulary.

A jaki okular do tego. Bardzo zacnie. 

Cezary Żak skomentował kontrowersyjne zdjęcie Marty Chodorowskiej

Serialowy wójt nie mógł sobie darować odpowiedzi na komentarz aktorki. Cezary Żak natychmiast zwrócił uwagę, że zawieszone na szyi okulary z pewnością przydadzą mu się… do podziwiania wyczynów Marty Chodorowskiej na Instagramie.

Żeby lepiej dostrzec to co Ty wyprawiasz w swoich relacjach znad Bałtyku.

Łatwo się domyślić, że gwiazdorowi chodzi o kontrowersyjne zdjęcia serialowej córki, na których paraduje nago po nadbałtyckich plażach. Sama aktorka nie kryje rozbawienia odpowiedzią kolegi z planu “Rancza” i zareagowała na to za pomocą rozbawionych emotek. Wygląda na to, że aktorzy, pomimo tylu lat przerwy od kręcenia kultowej produkcji, wciąż mają ze sobą rewelacyjny kontakt i pozwalają sobie na drobne żarty.

Zobacz post:

Powiązane
”13 posterunek”
Jak dobrze znasz serial "13 posterunek"?