Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie uwierzysz, ile trzeba zapłacić za występ „Pięknych i młodych” na weselu. Stać na to tylko nielicznych
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.01.2024 10:12

Nie uwierzysz, ile trzeba zapłacić za występ „Pięknych i młodych” na weselu. Stać na to tylko nielicznych

Ile trzeba zapłacić za występ „Pięknych i młodych” na weselu
Ile trzeba zapłacić za występ „Pięknych i młodych” na weselu, fot. KAPIF; Canva

Mnóstwo Polaków marzy o tym, aby na ich weselu zagrały największe gwiazdy disco polo. Nie da się ukryć, że wśród faworytów narzeczeństwa jest między innymi Magda Narożna oraz jej zespół Piękni i młodzi. Teraz wyszło na jaw, ile trzeba zapłacić, aby grupa zagościła na uroczystości. 

Magda Narożna pojawia się na wielu prestiżowych imprezach

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że zespół Piękni i młodzi jest obecnie jednym z najpopularniejszych grup disco polo w naszym kraju. W związku z tym Magda Narożna oraz jej koledzy z muzycznej grupy, nie mogą narzekać na brak pracy i występów.

Jakiś czas temu artyści gościli na scenie Sylwestra Marzeń w Zakopanem, gdzie porwali do wspólnej zabawy wszystkich zgromadzonych w stolicy polskich Tatr. Sama piosenkarka nie ukrywa, że początki jej kariery, kiedy za występy brała jedynie symboliczne kwoty, poszły w niepamięć, a zespół generuje obecnie ogromne zyski. Swój pierwszy koncert zagrała za jedyne… 150 złotych, które wówczas stanowiło dla niej prawdziwy majątek. Dzisiaj jednak sytuacja odwróciła się o 180 stopni.

To było prawie 20 lat temu, to były inne czasy. Dla mnie to był super pieniądz: pojechałam, nie dość, że się dobrze bawiłam, najadłam się, robiłam to, co lubiłam, to jeszcze dostałam pieniądze. Oczywiście stawki rosły sukcesywnie, gdy się wdrożyłam. Stawki były potem coraz większe, coraz większe - powiedziała piosenkarka w rozmowie z Aleksandrem Sikorą.

“Mam masakrę”. Najpierw oszustwo w sieci, a teraz to. Magda Narożna właśnie wyżaliła się fanom. Chodzi o jej dom Magda Narożna została perfidnie wykorzystana. Przejmujący komunikat artystki. Nie tylko ona padła ofiarą

Ile Piękni i młodzi biorą za występ na weselu? Artyści disco polo szaleją ze stawkami

Teraz okazało się, że wszyscy wierni fani zespołu mogą cieszyć się nie tylko z koncertów swojej ulubionej grupy, ale też zafundować sobie ich występ podczas najważniejszego dnia w ich życiu — hucznego wesela. Nie jest to żadną nowością, że gwiazdy disco polo pojawiają się na tego typu uroczystościach. Co więcej, od dawna w mediach huczy na temat stawek, jakie padają za taką przyjemność.

Okazało się, że najpopularniejsi twórcy zażyczyli sobie niemałych kwot za zagranie dla nowożeńców oraz ich gości. Jak donosi serwis shownews.pl za występ zespołu Boys trzeba zapłacić nawet 35 tysięcy złotych, a Zenek Martyniuk jest w stanie zaśpiewać na naszym ślubie za zaskakujące 40 tysięcy złotych. Ile w takim razie trzeba zapłacić Magdzie Narożnej oraz Pięknym i młodym?

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna w odważnej kreacji. Gwiazda pokazała brzuszek, a fani oszaleli z zachwytu.

Niewiarygodne, ile Magda Narożna bierze za występ na weselu

Teraz wyszło na jaw, że prywatny koncert zespołu Piękni i młodzi również może kosztować nas niemałą kwotę pieniędzy. Magda Narożna wyznała w jednym z wywiadów, że wszystko jest sprawą indywidualną i zależy od rozmów z menadżerem grupy. Zaznaczyła jednak, że nie jest to tania przyjemność, a na jej zespół stać jedynie najbogatszych.

Jesteśmy produktem z trochę wyższej półki, nie każdego stać, żeby rzeczywiście nas zaprosić. To dlatego jest - jak to mówią - produkt ekskluzywny, że nie każdy może nas mieć na tym weselu - czytamy jej słowa na łamach portalu shownews.pl.

Okazało się, że kwota, jaką życzy sobie zespół Piękni i młodzi niewiele odbiega od tej, jaką trzeba zapłacić za Boysów, czy Zenka Martyniuka. I choć sama artystka nie podała dokładnej liczby, nie ukrywa, że jest to kilkadziesiąt tysięcy złotych.

To są dziesiątki tysięcy złotych, ale dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, to jest kwestia naszego menadżera. Ile wynegocjuje, to super, tym lepiej.

Źródło: shownews.pl

Tagi: disco polo
Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów