Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > “Mam masakrę”. Najpierw oszustwo w sieci, a teraz to. Magda Narożna właśnie wyżaliła się fanom. Chodzi o jej dom
Julia Bogucka
Julia Bogucka 04.01.2024 19:00

“Mam masakrę”. Najpierw oszustwo w sieci, a teraz to. Magda Narożna właśnie wyżaliła się fanom. Chodzi o jej dom

Magda Narożna
instagram.com/madzia_pim

Znanej piosenkarce nie powodzi się ostatnio najlepiej. Magda Narożna dopiero poinformowała o wykorzystaniu jej wizerunku w reklamie środków na odchudzanie. Ostrzegła swoich fanów w mediach społecznościowych przed klikaniem w podejrzane linki i zapewniła, że nigdy nie wzięła udziału w podobnym przedsięwzięciu. Dziś dowiedzieliśmy się o kolejnej przeciwności losu, z jaką spotyka się wokalistka zespołu “Piękni i Młodzi”. Co byście jej poradzili?

Magda Narożna - pasmo niepowodzeń

Wokalistka popularnego zespołu disco polo “Piękni i Młodzi” nie ma teraz łatwego czasu. Ostatnio podzieliła się ze swoimi odbiorcami niepokojącą informacją dotyczącą wykorzystywania jej wizerunku. Ma to związek z jej niedawną zmianą trybu życia. Od kilku miesięcy piosenkarka udostępnia w swoich mediach społecznościowych filmy z treningów i opowiada o zdrowych nawykach żywieniowych. 

Jak się okazało, oszuści postanowili wykorzystać te informacje przeciwko Magdzie Narożnej. Jak powiedziała na swoim Instagramie, od jakiegoś czasu dostaje sygnały od fanów o tym, że rzekomo promuje sprzedaż tabletek na odchudzanie. Piosenkarka zdecydowanie odcięła się od tych zarzutów i zapewniła odbiorców, że nigdy nie stosowała podobnych specyfików.

Magda Narożna została perfidnie wykorzystana. Przejmujący komunikat artystki. Nie tylko ona padła ofiarą Magda Narożna pokazała brzuszek. Fani zalali ją komplementami i gratulacjami. Nie możemy oderwać wzroku

Magda Narożna w śnieżnej scenerii

Nie od dziś wiadomo, że Magda Narożna mieszka w dużym domu położonym pod Łomżą na Podlasiu. 300-metrowa nieruchomość mieści się w bliskim sąsiedztwie lasu, a piosenkarka chętnie dzieli się zdjęciami wnętrza jak i zewnętrza posiadłości w mediach społecznościowych. 

Ostatnio mogliśmy też podziwiać uroki mieszkania w podleśnym domu podczas zimowej aury. Magda Narożna opublikowała filmik z trasy w pobliżu swojej posiadłości, na którym można ujrzeć piękne, ośnieżone drzewa. Malowniczy widok mógł nacieszyć oko nawet zwolenników słonecznej pogody. 

magda narożna screen.png
Źródło: Instagram.com @madzia_pim

ZOBACZ TEŻ: Rzuciła się na niego i zaczęła całować. Magda Narożna jest zakochana. Fanów dręczy jedna kwestia

Warunki pogodowe - jak radzi sobie Magda Narożna?

Piękne widoki to jednak nie jest jedyny aspekt obecnego życia Magdy Narożnej. Jak zdradziła w filmiku opublikowanym na Instagramie, musi mierzyć się również z minusami zimowej pogody. Warunki meteorologiczne nie zawsze są dla nas łaskawe.

“Ja na podwórku mam masakrę, ponieważ obok podwórka mam las państwowy, gdzie jest mnóstwo drzew cienkich a wysokich. Przewalają się notorycznie na mój wjazd. Codziennie jakieś drzewko jest niestety połamane, do ścięcia, przewalone z korzeniami…”

- żali się Magda Narożna.

Wygląda na to, że zima najpiękniej wygląda jednak na obrazku.

Tagi: dom
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny