Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Narożna została perfidnie wykorzystana. Przejmujący komunikat artystki. Nie tylko ona padła ofiarą
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 03.01.2024 17:58

Magda Narożna została perfidnie wykorzystana. Przejmujący komunikat artystki. Nie tylko ona padła ofiarą

Magda Narożna została perfidnie wykorzystana, fot. Instagram/madzia_pim
Magda Narożna została perfidnie wykorzystana, fot. Instagram/madzia_pim

Magdalena Narożna w 2023 roku zaliczyła spektakularną metamorfozę, która sprawiła, że wiele osób aż przecierało oczy ze zdziwienia. Teraz jej przemiana sprawiła, że piosenkarka została perfidnie wykorzystana. Artystka zdecydowała się zaapelować do swoich fanów. 

Magda Narożna zachwyciła spektakularną metamorfozą

Kilka miesięcy temu Magda Narożna zdecydowała się na zmianę swojego trybu życia. Wokalistka grupy „Piękni i młodzi” nie tylko zaczęła bardziej dbać o to, co je, ale przede wszystkim wzięła się intensywnie za ćwiczenia. Piosenkarka wiele razy pokazywała swoim fanom zdjęcia i filmiki ze swoich treningów za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Jak zdradza sama Magda Narożna, wprowadzone przez nią zmiany wpłynęły nie tylko na jej wygląd, ale także na jej samopoczucie i zachęca swoich fanów, by także zmienili swoje nawyki. Teraz jednak jej metamorfoza zwróciła się przeciwko niej samej. 

Magdalena Narożna nagle zniknęła, dopiero po czasie zwróciła się do fanów. "Nie martwcie się" Tuż przed występem do Magdy Narożnej dotarły łamiące wieści. Ujawniła MROCZNĄ stronę swojego życia

Magda Narożna ujawniła, że została wykorzystana

Metamorfoza Magdy Narożnej jest często omawiana w mediach, przez co wie o niej bardzo wiele osób. Ten fakt prawdopodobnie przyciągnął oszustów, którzy zdecydowali się perfidnie wykorzystać piosenkarkę. Wokalistka grupy „Piękni i młodzi” przekazała tę smutną informację za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Jak ujawniła Magda Narożna, ostatnio dostała kilka wiadomości od widzów, którzy pisali jej, że rzekomo reklamuje tabletki na odchudzanie. Początkowo je zbyła, sądząc, że może być to próba skłonienia jej do kliknięcia zawirusowanych linków, nazywanego phishingiem. Do zainteresowania się sprawą skłoniła ją dopiero wiadomość od znajomej osoby. Jak się okazało, piosenkarka disco polo nie jest jedyną osobą, która padła ofiarą takiego oszustwa.

(…) dzisiaj dostałam taką informację, już nie od osób nieznajomych, tylko od osoby, którą znam i oprócz tego taka sama sytuacja wydarzyła się u innej artystki i myślę, że to nie jest jedyna poza mną artystka, której się to przytrafiło. 

Magda Narożna została perfidnie wykorzystana, fot. Instagram madzia_pim 1.JPG
Magda Narożna została perfidnie wykorzystana, fot. Instagram/madzia_pim
Magda Narożna została perfidnie wykorzystana, fot. Instagram madzia_pim 2.JPG
Magda Narożna została perfidnie wykorzystana, fot. Instagram/madzia_pim

ZOBACZ TEŻ: Ponad 20 wspólnych lat i koniec. Kayah właśnie ogłosiła przykre wieści. Czegoś się obawia?

Magda Narożna z apelem do swoich fanów

Magda Narożna zwróciła się także z apelem do swoich fanów. Artystka zapewniła, że nigdy nie stosowała żadnych tabletek na odchudzanie, a jej metamorfoza jest wynikiem wyłącznie jej odżywiania i uprawiania sportu. Wokalistka przyznała, że osobiście nie wierzy w żadne magiczne tabletki, które miałyby odpowiadać za odchudzanie i nigdy by się pod czymś takim nie podpisała. Piosenkarka zaapelowała także, by wysyłać jej podobne linki, jeśli ktoś by na nie natrafił oraz zapewniła, że jeśli coś reklamuje, to robi to wyłącznie za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych. 

Absolutnie nie używam żadnych środków odchudzających, nigdy nie używałam, moja metamorfoza jest tylko i wyłącznie z powodu tego, że dbałam o siebie, dbam o siebie, że jem w miarę zdrowo, ale przede wszystkim uprawiam sport, więc nie wierzcie w żadne głupoty, że są jakieś tabletki odchudzające – takich metod nie ma. Ja w takie metody nie wierzę. Nigdy bym się pod czymś takim nie podpisywała (…).

Magda Narożna została perfidnie wykorzystana, fot. Instagram madzia_pim 4.JPG
Magda Narożna została perfidnie wykorzystana, fot. Instagram/madzia_pim
Magda Narożna została perfidnie wykorzystana, fot. Instagram madzia_pim 3.JPG
Magda Narożna została perfidnie wykorzystana, fot. Instagram/madzia_pim
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania