Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tuż przed występem do Magdy Narożnej dotarły łamiące wieści. Ujawniła MROCZNĄ stronę swojego życia
Michał Fitz
Michał Fitz 14.09.2023 19:14

Tuż przed występem do Magdy Narożnej dotarły łamiące wieści. Ujawniła MROCZNĄ stronę swojego życia

Magda Narożna
fot. youtube.com/MadziaPiM; Magda Narożna o przykrej sytuacji, która spotkała ją przed koncertem

Wielu osobom wydaje się, że muzycy mają pracę marzeń, która jest w zasadzie pozbawiona wad. Choć wielu z nich faktycznie nie zamieniłoby się na żaden inny zawód, nie jest prawdą, że ta profesja to same plusy. O naprawdę przykrych minusach opowiedziała Magda Narożna.

Magda Narożna jak youtuberka

Magda Narożna przez wiele lat skupiała się w zasadzie tylko na śpiewaniu w zespole “Piękni i młodzi”. W ostatnim czasie to przestało jej wystarczać, bo zaczęła angażować się także w inne przedsięwzięcia. W mediach społecznościowych stała się propagatorką zdrowego stylu życia.

Na tym zresztą nie koniec, bo założyła także własny kanał w serwisie Youtube, w ramach którego opowiada o szczegółach swojego życia zawodowego. W ostatnim filmiku postanowiła opowiedzieć o nie do końca oczywistych wadach bycia muzykiem.

Iga Świątek pokazała się w stroju kąpielowym. Skandaliczne, co napisał o niej internauta

Magda Narożna musi zmagać się z niesłusznym hejtem

Artyści, a w szczególności ci wykonujący disco polo, muszą liczyć się z krytyką. Hejt dotyczący samej muzyki raczej po Narożnej spływa, bo o gustach się nie dyskutuje. Uderzają ją jednak nierzadko obraźliwe komentarze osób, które zarzucają jej brak szacunku do fanów. Artystka wytłumaczyła, dlaczego niektórzy mogą odnosić takie wrażenie.

Naroża przyznała, że w sezonie letnim grafik jej zespołu pęka w szwach i nierzadko ma po parę koncertów dziennie. W związku z tym musi bardzo spieszyć się, by zdążyć z jednego na drugi. Przez to często nie ma czasu, by wyjść do fanów, choć zawsze chcę poświęcić im choćby chwilę. Gdy jednak dla kogoś jej uwagi nie starczy, może się potem o sobie naczytać przykrych rzeczy w sieci.

Najbardziej mi szkoda tych dzieciaczków, które tyle emocji i radości wkładają w ten koncert, a ty nie masz czasu, żeby zejść do nich.

Magda Narożna otrzymała fatalne wieści

Inną, nieoczywistą trudnością w zawodzie Narożnej jest konieczność bycia pozytywną przez cały czas. Ludzie zebrani na koncercie oczekują, że wokalistka będzie wesoła i pełna energii, a przecież też jest człowiekiem i wcale nie musi mieć dobrego humoru. Zdarzały się wręcz sytuacje, w których Magda tłumiła żal głęboko w sobie, a na zewnątrz się uśmiechała.

Miałam czasami takie sytuacje bardzo przykre, że dowiedziałam się, że ktoś mi bliski odszedł, a ja stałam już jedną nogą na scenie. W tej sytuacji musisz wyjść, dać z siebie wszystko i jeszcze nie pokazać, że coś się dzieje złego.

Madzia Narożna.jpg
Magda Narożna
fot. KAPiF
Madzia narożna (2).jpg
Magda Narożna
fot. KAPiF
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów