Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie będzie baranka, święconki i obrzędów. Edyta Golec spędzi święta inaczej niż miliony Polaków
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.04.2023 08:21

Nie będzie baranka, święconki i obrzędów. Edyta Golec spędzi święta inaczej niż miliony Polaków

Edyta Golec
fot. KAPIF; Instagram/@edytagolecofficial

Edyta Golec poinformowała fanów o zmianach, jakie zaszły w jej życiu. Członkini zespołu Golec uOrkiestra tegoroczne święta wielkanocne planuje spędzić inaczej niż zwykle. Tym razem z dala od rodzinnej Polski.

Gwiazda przekazała zaskakujące wieści pod najnowszym zdjęciem, które pojawiło się na jej profilu na Instagramie. Przy okazji mogliśmy zobaczyć, jak piosenkarka i jej mąż wypoczywają w słonecznym Egipcie.
 

Edyta Golec i jej mąż są tradycjonalistami

Członkowie grupy Golec uOrkiestra znani są ze swojej religijności i tradycyjnego podejścia do obchodzonych świąt. Wielokrotnie opowiadali o tym, jak wielką wartość ma dla nich wiara i rodzina.

-Myślę, że wiele zawdzięczamy rodzinie, z jakiej pochodzimy i przekazanym wartościom. Życie w taki sposób nas ukształtowało, że staliśmy się odporni na wiele czynników, które potrafią człowieka zgubić, zwłaszcza w show-biznesie - wyznał Łukasz Golec w rozmowie z katolickim portalem Aleteia.

Teraz jednak Edyta Golec i jej mąż postanowili spędzić tegoroczne święta nieco inaczej i zdecydowali, że wielkanocne śniadanie wolą zjeść na plaży niż przy rodzinnym stole. Jak wygląda ich wyjazd do słonecznego Egiptu?

Wygrała milion w "Milionerach", z pieniędzy już nic nie zostało. Niesłychane, co zrobiła z nimi seniorka

Wiemy, jak Edyta Golec spędzi tegoroczną Wielkanoc

Teraz małżeństwo zdecydowało się na tropikalne wakacje, które przypadają akurat na okres świąt wielkanocnych. Jak napisała Edyta Golec na swoim profilu na Instagramie, sposób, w jaki wraz z najbliższymi spędza tegoroczną Wielkanoc, różni się od tego, jak robiła to do tej pory.

-Tym razem Święta Wielkanocne trochę inaczej, bez święconki i obrzędów, za to z najbliższymi, za których codziennie dziękuję Najwyższemu - napisała piosenkarka w social mediach.

Przy okazji postanowiła złożyć swoim fanom świąteczne życzenia, w których wspomniała nie tylko o nowej nadziei i chęci do życia, jaką niesie ze sobą Wielkanoc, ale też istocie tych świąt - Zmartwychwstaniu Jezusa. 

-Życzę Wam, zmartwychwstania w sercach, nowej nadziei i miłości do siebie, innych i do życia! Niech Zmartwychwstały Jezus dotyka naszych myśli i serc, wlewając w nie łaskę, błogosławieństwo i Bożą radość! Radosnego Alleluja! - zakończyła swój post Edyta Golec.

Edyta Golec pokazała zdjęcia z wakacji w Egipcie

Przy okazji gwiazda pokazała fanom, w jaki sposób spędza czas podczas swojego zasłużonego wyjazdu do Egiptu. Na fotografiach widzimy nie tylko wokalistkę spacerującą po piaszczystej plaży, ale też piękny krajobraz oraz rozłożyste palmy. 

Edyta Golec pokazała również, w jaki sposób spędza swój wolny czas na wakacjach. Okazało się, że piosenkarka oddała się czytaniu książek, a zwłaszcza jednej pod tytułem “Oczami Jezusa”, tym samym po raz kolejny udowadniając, jak ważna jest dla niej wiara i duchowość.

Zobacz post:

Edyta Golec 2.jpg
fot. KAPIF
Edyta Golec 1.jpg
fot. KAPIF
Tagi: Edyta Golec
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania