Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najpierw Cichopek i Kurzajewski. Teraz Marcin Hakiel wstawił zdjęcie z wakacji z ukochaną i z dziećmi
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.10.2022 09:57

Najpierw Cichopek i Kurzajewski. Teraz Marcin Hakiel wstawił zdjęcie z wakacji z ukochaną i z dziećmi

Marcin Hakiel
fot. instagram.com/marcinhakiel

Wczorajsza informacja o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zaskoczyła wszystkich internautów. Osobą, na której reakcję czekano najbardziej był oczywiście były mąż aktorki Marcin Hakiel. Teraz tancerz pokazał, jak on spędza ten weekend.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaskoczyli całą Polskę swoim wczorajszym wyznaniem, dotyczącym ich relacji. Para nie tylko ujawniła się na Instagramie aktorki, ale też udzieliła pierwszego wspólnego wywiadu w programie „Pytanie na śniadanie”. 

Wiele osób zastanawiało się, jak tę wiadomość przyjęli byli partnerzy gwiazd. O ile Paulina Smaszcz od początku wyraziła swoje niezadowolenie poprzez ironiczne komentarze pod postem prezenterki, tak Marcin Hakiel skrupulatnie unikał tematu. Teraz opublikował coś po raz pierwszy.

Marcin Hakiel w pierwszym poście po wyznaniu swojej byłej żony

Wczorajsza informacja o związku prowadzących program „Pytanie na śniadanie” wstrząsnęła całym Internetem. W sieci pojawiły się nie tylko słowa gratulacji, ale też wyrazy niezadowolenia i hejt w kierunku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Jedną z osób, której reakcja przykuła największą uwagę internautów była Paulina Smaszcz, czyli była żona dziennikarza. Kobieta pokusiła się o bardzo ironiczny komentarz w kierunku zakochanych. W przeciwieństwie do dziennikarki, były mąż Kasi Cichopek w żaden sposób nie odnosił się do tej sprawy.

Teraz jednak tancerz, po raz pierwszy od wyznania nowej pary polskiego show-biznesu, postanowił opublikować post na swoim profilu na Instagramie. Marcin Hakiel pokazał, w jaki sposób pod nieobecność aktorki zajmuje się dziećmi. Gwiazdor spędza ten czas z pociechami oraz swoją nową ukochaną.

Marcin Hakiel pokazał, jak spędza czas z ukochaną i dziećmi

Właściciel Akademii Tańca podzielił się ze swoimi fanami zdjęciami ze wspólnego wyjazdu z nową partnerką i dwójką swoich dzieci: Adamem i Helenką oraz pociechą ukochanej. Wygląda na to, że w czasie gdy Katarzyna Cichopek zwiedza Izrael z Maciejem Kurzajewskim, opieka nad synem i córką przypadła w udziale właśnie ich tacie.

Gwiazdor pochwalił się fotografiami z wyjazdu do Zakopanego, na których widzimy, że jego dzieci dobrze dogadują się nie tylko z tajemniczą blondynką, ale również jej córką. Tancerz do tej pory nie skomentował wyznania prowadzących program „Pytanie na śniadanie”.

Wygląda na to, że w całej tej medialnej burzy Marcin Hakiel preferuje skupić się na sobie i swoich najbliższych i nie zamierza komentować szumu wokół jego byłej żony.

Zobacz zdjęcia:

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Paulina Smaszcz-Kurzajewska zareagowała na związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zrobiło się niemiło
  3. Wielka radość w rodzinie Cugowskich. Piotr Cugowski ma powód do świętowania

 Źródło: Pomponik