Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie tylko Michał Szpak! Ralph Kamiński i gwiazda polskich seriali są rodziną. Wystąpiła w wielu hitach
Michał Fitz
Michał Fitz 02.09.2023 11:20

Nie tylko Michał Szpak! Ralph Kamiński i gwiazda polskich seriali są rodziną. Wystąpiła w wielu hitach

Ralph Kamiński
fot. KAPiF; Ralph i Michał to rodzina

Już od jakiegoś czasu żadną tajemnicą jest fakt, że Ralph Kamiński i Michał Szpak są rodziną. Obaj pochodzą z niewielkiego Jasła i okazało się, że przy okazji są także kuzynami. Pierwszy z artystów wyjawił też niedawno, że ma w rodzinie jeszcze jedną gwiazdę.

Ralph Kamiński o relacji z kuzynem

Michał Szpak i Ralph Kamiński pomimo pokrewieństwa nie występowali jeszcze razem na scenie, ale w rozmowie z serwisem “Jastrząb Post” drugi z nich wspomniał, że bardzo chciałby, aby do takiej współpracy kiedyś doszło. Choć w mediach tego nie widać, mają dobry kontakt.

Ralph przyznał, że szczególnie żywo rozmawiał z Michałem w trakcie jego przygody z Eurowizją. Wspierał swojego kuzyna i dopytywał o kulisy plebiscytu. Pewnie sam chciałby na nim kiedyś wystąpić.

"Skąd Ty się wzięłaś dziewczyno?!" Jurorzy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" aż wstali, czegoś podobnego jeszcze nie było!

Ralph Kamiński ma też znaną kuzynkę

Już sam fakt tego, że w jednej rodzinie znajduje się dwóch absolutnie czołowych polskich wykonawców, jest zdumiewający, a okazuje się, że na tym nie koniec. Mamy do czynienia z prawdopodobnie najbardziej uzdolnioną artystycznie rodziną, bo Kamiński ma też znaną kuzynkę!

W rozmowie ze Światem Gwiazd przyznał, że spokrewniony jest także z aktorką Martą Malikowską. Wyjaśnił jednak, że to dosyć odległe powinowactwo.

Skąd możemy znać kuzynkę Ralpha Kamińskiego?

Być może nie każdy kojarzy Martę Malikowską po nazwisku, ale z twarzy już prawdopodobnie tak. Aktorka pojawiła się bowiem w kilku naprawdę popularnych produkcjach. Zagrała w takich serialach jak: “Skazana”, “Żmijowisko” czy “Ultraviolet”.

Poza nimi pojawiła się także w “Komisarzu Alexie” czy serialu “Chyłka. Inwigilacja”. Jej kariera dopiero w ostatnich latach się rozkręciła, więc możemy się spodziewać, że do tej listy będzie można niedługo dopisać kolejne popularne produkcje.

Źródło: Jastrząb Post, Świat Gwiazd