Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Monika Olejnik tak wyszła na ulicę. Kreacja podkreśla jej figurę
Sara Karmańska
Sara Karmańska 21.03.2024 12:12

Monika Olejnik tak wyszła na ulicę. Kreacja podkreśla jej figurę

Monika Olejnik, fot. KAPiF, Instagram/monikaolejnik_official
Fot. KAPiF, Instagram/monikaolejnik_official

Monika Olejnik w wieku 67 lat prezentuje się zjawiskowo. Figury i energii życiowej mogłaby jej pozazdrościć niejedna znacznie młodsza kobieta. Dziennikarka podzieliła się nowym postem w mediach społecznościowych, na którym zaprezentowała się w kreacji podkreślającej jej sylwetkę. 

Monika Olejnik podzieliła się sekretem swojej sylwetki

Monika Olejnik zasłynęła prowadzeniem hitowego programu „Kropka nad i…”. Dzięki temu od lat jest w gronie najbardziej cenionych dziennikarzy w Polsce. Jej fani doceniają ją za wiedzę i profesjonalizm, ale także za jej niebanalne stylizacje. Ponadto gwiazda może także poszczycić się wspaniałą sylwetką, której zazdrości jej niejedna kobieta.

Monika Olejnik w jednym z wywiadów dla tygodnika „Wprost” zdradziła, że nie zawsze dbała o swoje zdrowie i sylwetkę. Jak ujawniła, kiedyś jej nawyki nie były odpowiednie, a jej dieta składała się głównie z herbatników i pracy, co niekorzystnie wpłynęło na jej zdrowie i figurę. Później brakujące kalorie nadrabiała wieczorami przez zajadanie kanapek, co także nie było dla niej zdrowe. 

Hakiel powoli się rozkręcał, ale wtedy wparował ON z bananem Dworska ekspertka ws. księżnej Kate. “Coś jest nie tak”

Monika Olejnik wyjaśniła, jaki jest sekret jej diety

Ostatecznie dziennikarka zdecydowała się na wprowadzenie istotnych zmian w swoim jadłospisie. Jak zdradziła, zdecydowała się na to nie z powodu chorób, a osobistych przemyśleń. Za jej sylwetkę odpowiada jednak nie tylko dieta, ale także intensywne treningi, którymi często chwali się za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Jak ujawniła Monika Olejnik w jednym z wywiadów, zmiany w jej diecie początkowo skupiały się na wyeliminowaniu z diety czerwonego mięsa, ostatecznie zrezygnowała jednak także z drobiu. Regularnymi składnikami jej diety są również potrawy charakterystyczne dla kuchni włoskiej, jak choćby ostry krem z pomidorów czy kasza smażona z warzywami, a także ryby i owoce morza

ZOBACZ TEŻ: 

Monika Olejnik zachwyca się wiosną

Monika Olejnik po raz kolejny zdecydowała się pochwalić swoją sylwetką na Instagramie. W jednym z ostatnich postów można zobaczyć dziennikarkę w dwóch kreacjach – czarnej długiej sukni z falbankami, która podkreśla jej sylwetkę i którą można było już wcześniej zobaczyć na jej profilu. W drugiej części posta widać nagranie dziennikarki zrealizowane we Florencji, na którym gwiazda ma na sobie krótką wiosenną sukienkę, którą rozwiewa porywczy wiatr. 

Pod postem, w którym Monika Olejnik zacytowała wiersz Juliana Tuwima „Już w powietrzu wiosnę słyszę” posypały się komentarze, w których internauci podzielają jej ekscytację rozpoczęciem kalendarzowej wiosny

Monika Olejnik tak wyszła na ulicę. Kreacja podkreśla jej figurę, fot. Instagram monikaolejnik_official 1.jpg
Monika Olejnik tak wyszła na ulicę. Kreacja podkreśla jej figurę, fot. Instagram/monikaolejnik_official
Monika Olejnik tak wyszła na ulicę. Kreacja podkreśla jej figurę, fot. Instagram monikaolejnik_official 2.jpg
Monika Olejnik tak wyszła na ulicę. Kreacja podkreśla jej figurę, fot. Instagram/monikaolejnik_official