Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazdy w różny sposób szokowały metamorfozami. Katarzyna Skrzynecka właśnie przebiła wszystkich, co za zmiana!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.10.2023 07:21

Gwiazdy w różny sposób szokowały metamorfozami. Katarzyna Skrzynecka właśnie przebiła wszystkich, co za zmiana!

Katarzyna Skrzynecka przeszła przemianę
Katarzyna Skrzynecka przeszła przemianę, fot. KAPIF

Katarzyna Skrzynecka od lat doceniana jest za swój talent aktorki i ogromne poczucie humoru. Mnóstwo fanów uwielbia również jej elegancki styl i perfekcyjnie dobrane stylizacje. Nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcie gwiazdy całkowicie zaskoczyło wszystkich internautów.

Katarzyna Skrzynecka jest doceniana za swój styl

Katarzyna Skrzynecka bez wątpienia jest jedną z najsympatyczniejszych polskich aktorek. Gwiazda od lat pojawia się w wielu kultowych produkcjach oraz programach telewizyjnych, gdzie urzeka swoim poczuciem humoru. Nie jest to jednak wszystko, co znalazło uznanie w oczach fanów.

Aktorka jest niesamowicie aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie regularnie chwali się nie tylko życiem rodzinnym, ale również kolejnymi stylizacjami. Fani zawsze doceniali ją za jej eleganckie zestawienia, które idealnie podkreślały jej figurę. Teraz w jej social mediach pojawiła się nowa fotografia, która całkowicie zszokowała internautów.

Katarzyna Skrzynecka 1.jpg
Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła fanów swoją przemianą, fot. KAPIF
"Marsz Miliona Serc". Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła wszystkich, mało która gwiazda tak się zachowała

Katarzyna Skrzynecka pokazała się w całkiem nowej odsłonie

Teraz na profilu aktorki na Instagramie pojawiła się zaskakująca fotografia, która na dobre zbiła z tropów wszystkich jej wiernych fanów. Na zdjęciu możemy zobaczyć, jak Katarzyna Skrzynecka pozuje w kwiecistej i dopasowanej kreacji z olbrzymim dekoltem. Do całości dobrała również rzucające się w oczy fioletowe buty na ogromnym obcasie.

To jednak nie wszystko, co zaskoczyło internautów. Gwiazda całkowicie odmieniła również swoją fryzurę. Po jej blond lokach nie pozostał nawet ślad, a znana z produkcji “Kogel Mogel 4” aktorka zaprezentowała się w burzy rudych loków.

Dlaczego Katarzyna Skrzynecka całkowicie zmieniła swoja fryzurę?

Wiele osób może zastanawiać się, czym spowodowana jest nagła i niespodziewana zmiana wizerunku uwielbianej aktorki. Okazało się, że zaskakująca metamorfoza jest tylko elementem jej pracy zawodowej, a konkretnie wyglądem postaci, w jaką Katarzyna Skrzynecka wciela się w swoim najnowszym spektaklu teatralnym.

Gwiazda już rozpoczęła próby do najnowszego dzieła Teatru Capitol “Następnego dnia rano”, gdzie ma przyjemność odegrać Big Mammę Bonitę. Sama odtwórczyni nie kryje swojej radości spowodowanej nowym wyzwaniem zawodowym. Co więcej, jej bohaterka może pochwalić się naprawdę zwariowanym życiem, o czym Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się na Instagramie

Szefowa odpałowej i jakże frywolnej rodzinki. Nadopiekuńczo kocha swojego syna, córkę i przyszłego zięcia, kocha kawę, szampana i śniadanka do łóżka, kocha egzotyczne podróże... ale ponad wszystko KOCHA S"E"X"  i nie boi się o nim rozmawiać. Nocna Scena Capitolu.TYLKO DLA DOROSŁYCH Premiera tuż tuż.

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!