Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gruchnęła informacja o zmianach w "Tańcu z Gwiazdami". Co z Iwoną Pavlović? Dyskusje z Rutkowskim "odbiły się szerokim echem
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.04.2023 08:39

Gruchnęła informacja o zmianach w "Tańcu z Gwiazdami". Co z Iwoną Pavlović? Dyskusje z Rutkowskim "odbiły się szerokim echem

Taniec z Gwiazdami
fot. Wojciech Olkusnik/East News, KAPiF

W mediach gruchnęła informacja — nadchodzą niemałe zmiany w programie “Taniec z Gwiazdami”. Show, które już niedługo ponownie zobaczymy na antenie Polsatu, może okazać się inne, niż przypuszczaliście. Kogo zobaczymy w nowej edycji, a kto będzie musiał pożegnać się z programem?

Nowy dyrektor programowy Polsatu, Edward Miszczak, zdążył już zająć się jednym z popularnych show. Teraz zabrał się za Taniec z gwiazdami. Czy nadchodzące zmiany wyjdą stacji na dobre?

W Polsacie rewolucja. Co z Tańcem z Gwiazdami?

Na początku tego roku byliśmy świadkami znaczącej zmiany w zarządzie Polsatu. Ster stacji objął Edward Miszczak, który zajął fotel Niny Terenitiew. Od tego czasu Miszczak zdążył już zmodyfikować program Twoja twarz brzmi znajomo. Miejsca Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego zajęli Paweł Domagała i Maciej Rock. Ta zmiana nie obeszła się bez kontrowersji, jednak widzom w krótkim czasie udało się do niej przyzwyczaić. Czy podobnie stanie się w przypadku Tańca z Gwiazdami?

Familiada: "co może przyjść, chociaż nie ma nóg?" Odpowiedzi rozkładają na łopatki

Zmiany w Tańcu z Gwiazdami

Prawdopodobnie show utraci swój angielski człon Dancing with the Stars, podobnie, jak stało się to w przypadku skrócenia nazwy programy „Hell's kitchen - piekielna kuchnia” do „Hell's kitchen”. Ponadto Taniec z Gwiazdami widzowie będą mogli zobaczyć o zmienionej porze, w niedzielę. Jednak najwięcej emocji budzą plotki o planowanych zwolnieniach i zmianach składu jury. Kto, według doniesień, pożegna się z programem?

Jak twierdzi informator Pudelka, Iwona Pavlović jako jedyna nie musi martwic się o swoją posadę. 

- Edward zna ją jeszcze z czasów, gdy taneczne show było klejnotem w koronie TVN-u. Cieszy go fakt, że Pavlović przez wszystkie te lata nie straciła pazura i nie patyczkuje się z uczestnikami programu. W poprzedniej edycji jej ostre dyskusje z Krzysztofem Rutkowskim i Iloną Krawczyńską odbiły się szerokim echem i nie pozostały niezauważone przez szefostwo Polsatu - przekazuje źródło tabloidu. 

Dziennikarzom Faktu nie udało się zdobyć komentarza od “Czarnej Mamby", a w mediach, mimo wszystko, krążą sprzeczne informacje o pewności jej posady. 

Z kolei informator SuperExpressu podaje, że stanowisko w “Tańcu z Gwiazdami” może stracić Andrzej Grabowski. Pewni możemy być tylko jednego — program czekają odważne zmiany, których zadaniem ma być przyciągnięcie sporego grona widzów przed telewizory.

Taniec z Gwiazdami - nowi uczestnicy

Coraz głośniej mówi się o udziale niektórych gwiazd w nowej edycji programu Taniec z gwiazdami. Pośród znanych nazwisk dopatrujemy się Allana Krupy i Leona Myszkowskiego. Sprowadzenie ich jako uczestników mogłoby wywołać niemałe zamieszanie, gdyby na widowni zasiadły ich matki, Edyta Górniak i Justyna Steczkowska. Panie mają za sobą burzliwą przeszłość, więc nie wiadomo, co takiego mogłoby przynieść ich spotkanie!

tanieczgwiazdami.jpg
Taniec z Gwiazdami XIII edycja
fot. Wojciech Olkusnik/East News

źródła: pudelek.pl, radiozet.pl

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów