Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Finał „Tańca z gwiazdami”. Przykre komentarze o finałowym tańcu jednej z par, „masakra”, „sztywno”, „beznadzieja”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.10.2022 22:34

Finał „Tańca z gwiazdami”. Przykre komentarze o finałowym tańcu jednej z par, „masakra”, „sztywno”, „beznadzieja”

Taniec z gwiazdami
pixabay.com/ wikipedia.com/ Polsat.pl

Trwa wielki finał uwielbianego przez widzów show „Taniec z gwiazdami”. Walka o Kryształową Kulę rozgrzewa fanów do czerwoności i dostarcza im mnóstwo wrażeń. Teraz internauci skrytykowali jeden z dzisiejszych występów.

W finale tanecznego show Polsatu mierzą się ze sobą dwie najlepsze pary tej edycji: Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński oraz Jacek Jelonek i Michał Danilczuk. Nie da się ukryć, że „pojedynek” ten budzi naprawdę wielkie emocje, a fani z niecierpliwością wyczekują na ostateczny werdykt.

Wydawać by się mogło, że poziom tańca każdej z par jest bardzo wyrównany, a obydwa duety są naprawdę mocnymi kandydatami do zdobycia trofeum. Teraz jednak internauci postanowili wypowiedzieć się na temat jednego z finałowych występów, który nie do końca przypadł im do gustu. Nie zabrakło mocnych słów.

„Taniec z gwiazdami”: Internauci krytykują występ jednej z finałowych par

W komentarzach pod filmikiem z występu jednej z dzisiejszych par pojawiło się zaskakująco dużo negatywnych komentarzy. Chodzi niestety o salsę w wykonaniu Jacka Jelonka i Michała Danilczuka, która nie do końca przypadła do gustu fanom tanecznego formatu.

Widzowie uważają, że panowie wypadli zaskakująco słabo, a ich taniec był sztywny i całkowicie nie do rytmu. W komentarzach nie brak mocnych słów krytyki, zwłaszcza pod adresem gwiazdora programu „Prince Charming” Jacka Jelonka.

„Panowie, masakra”

„Ten Pan w białych spodniach to słyszy muzykę?”

„Bardzo przeciętnie jak na finał… sztywno…”

„Panowie będzie drugie miejsce” – takie komentarze można znaleźć pod występem chłopaków w dzisiejszym odcinku „Tańca z gwiazdami”.

Już dziś poznamy zwycięzcę programu „Taniec z gwiazdami”

Nie da się ukryć, że negatywne komentarze nie są dobrym znakiem dla panów. Dzisiejszy odcinek jest tym decydującym, a tylko i wyłącznie od sympatii widzów zależy to, kto wygra trwającą właśnie edycję „Tańca z gwiazdami” i sięgnie po Kryształową Kulę.

Uspokajamy jednak, ponieważ obok licznych słów krytyki znalazła się również spora liczba komentarzy pozytywnych, wyrażających swoje wsparcie i trzymających kciuki za powodzenie Jacka Jelonka i Michała Danilczuka w finale show.

Rywalami chłopaków jest duet Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, który zaprezentował energicznego jive’a. Nie da się ukryć, że obie pary poradziły sobie znakomicie, a widzowie będą mieć twardy orzech do zgryzienia przy wyborze swojego faworyta.

Zobacz nagrania występów:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny