Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski wraz z żoną poinformowali o trudnym czasie. Mają apel do wszystkich fanów
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 24.12.2023 19:40

Michał Wiśniewski wraz z żoną poinformowali o trudnym czasie. Mają apel do wszystkich fanów

Michał Wiśniewski wraz z żoną poinformowali o trudnym czasie, fot. Instagram/m_wisniewski1972
Michał Wiśniewski wraz z żoną poinformowali o trudnym czasie, fot. Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski pod koniec październik usłyszał wyrok skazujący go na karę pozbawienia wolności i wysoką grzywnę. Artysta od razu zapowiedział, że będzie odwoływać się od decyzji sądu. 

Michał Wiśniewski utrzymuje, że jest niewinny

Pod koniec października Michał Wiśniewski został skazany na 1,5 roku więzienia i 80 tysięcy złotych grzywny za „doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem znacznej wartości” w SKOK-u w Wołominie. Piosenkarz wielokrotnie podkreślał w mediach społecznościowych, że jest niewinny i będzie odwoływać się od wyroku. Widać, że decyzja sądu bardzo mocno na niego wpłynęła, ale wokalista nie zamierza się poddawać. 

Artysta zdradził jednak, że ewentualną odsiadkę zniesie z godnością. Zapewne jednak on sam,  jak i pozostali członkowie jego rodziny liczą, że do tego nie dojdzie. 

Żona Michała Wiśniewskiego o jego "pokucie". Mocne słowa obiegły sieć. Wiadomo, co go czeka? Szykuje się przełom w sprawie wyroku Michała Wiśniewskiego. Czeka już tylko na jedno. "Nie mogę się odzywać"

Michał Wiśniewski i jego rodziną zmagają się z trudnym czasem

W trudnym czasie po usłyszeniu wyroku wokalista „Ich Troje” może liczyć na wsparcie rodziny. Michał Wiśniewski wraz z piątą żoną Polą postanowili w wigilię złożyć życzenia swoim fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Artysta przekazał w nich, że nie jest to dla nich najłatwiejszy czas. 

Witajcie kochani, nadchodzą Święta Bożego Narodzenia i dlatego właśnie chcieliśmy skorzystać z okazji w tym trochę trudnym do nas w czasie złożyć wam wszystkiego najlepszego Życzymy wam samych wspaniałości, dużo zdrowia i dużo spokoju w tym nadchodzącym nowym roku 2024. Tak czy inaczej, spotkamy się w przyszłym roku, i miejmy nadzieję, oby często. Trzymajcie się ciepło. Wesołych świąt – złożyli wspólnie życzenia Michał i Pola Wiśniewscy. 

Michał Wiśniewski wraz z żoną poinformowali o trudnym czasie, fot. Instagramm_wisniewski1972 2.png
Michał Wiśniewski wraz z żoną poinformowali o trudnym czasie, fot. Instagramm_wisniewski1972
Michał Wiśniewski wraz z żoną poinformowali o trudnym czasie, fot. Instagramm_wisniewski1972 1.png
Michał Wiśniewski wraz z żoną poinformowali o trudnym czasie, fot. Instagramm_wisniewski1972

ZOBACZ TEŻ: Pilny apel prawnika Michała Wiśniewskiego. Gwiazdora czeka 1,5 roku za kratami? Teraz sytuacja jest jasna

Michał Wiśniewski z apelacją od wyroku sądu

W wigilię w mediach społecznościowych Michała Wiśniewskiego zostało opublikowane oświadczenie prawnika, z którym współpracuje muzyk. Jak przekazał mecenas, od wyroku w sprawie piosenkarza została złożona apelacja, a także złożono wniosek o uniewinnienie Michała Wiśniewskiego

Informuję, że w sprawie pana Michała Wiśniewskiego zgodnie z zapowiedzią złożona została apelacja od wyroku sądu okręgowego Warszawa-Praga. W apelacji podniesionych zostało bardzo dużo zarzutów do wyroku sądu pierwszej instancji. Sformułowany został wniosek o uniewinnienie pana Michała Wiśniewskiego. W tym miejscu dziękuję bardzo za uszanowanie ostatniego apelu o nieferowanie wyroków. Do czasu ogłoszenia prawomocnego wyroku pan Michał Wiśniewski jest osobą niewinną w świetle prawa. Dziękuję bardzo za uwagę.

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów