Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski o byłych żonach. Mogą być wdzięczne za jego słowa
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 05.05.2023 07:59

Michał Wiśniewski o byłych żonach. Mogą być wdzięczne za jego słowa

Michał Wiśniewski
fot. Pawel Wodzynski/East News

Michał Wiśniewski szczery jak nigdy! W najnowszym podcaście Magdy Mołek wyznał mnóstwo szczegółów odnośnie swojego życia prywatnego. Wokalista opowiedział o m.in. byłych żonach, relacjach z dziećmi oraz kulisach poznania obecnej żony, Poli.

Lider zespołu “Ich Troje” rozbroił słuchaczy szczerością. Widać, jak bardzo zmienił się na przełomie ostatnich lat.

 

Michał Wiśniewski w podcaście Magdy Mołek

Fanom Michała Wiśniewskiego na pewno nie są obce jego wzloty i upadki, które miały miejsce na przełomie lat. Wokalista “Ich Troje” znalazł się w pewnym momencie na dnie: musiał zmierzyć się z uzależnieniem od alkoholu, rozstał się z czterema żonami, roztrwonił również wszystkie pieniądze i popadł w długi. Mimo tego znalazł sposób, by przetrwać i stać się lepszą osobą. O wszystkim opowiedział w podcaście Magdy Mołek. Prowadząca nie omieszkała wypytać Wiśniewskiego o prywatne szczegóły z jego życia. Ten zaś szczerze odpowiadał na pytania, nie szczędząc przy tym szczegółów. Tę rozmowę zdecydowanie warto przesłuchać w całości, natomiast my przytoczymy kilka najciekawszych faktów, które ujawnił przed słuchaczami Michał Wiśniewski. 

Tragedia w "Nasz nowy dom". Odebrał sobie życie, nie mógł tak dalej. Żona i dzieci przeżyli traumę

Michał Wiśniewski wypowiedział się o byłych żonach. Jego słowa robią spore wrażenie!

Michał Wiśniewski obecnie bierze udział w show, które publikuje w odcinkach na swoim Youtubie. Jest to wariacja na temat kontentu, w którym niegdyś brał udział. W programie “Jestem jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje” gwiazdor pokazuje ze szczegółami swoje życie codzienne, a także proces powstawania nowego domu. Za sprawą produkcji Wiśniewski i jego żona biorą udział we wspólnej terapii, co wokalista postanowił skomentować na łamach podcastu:

- Wydawało mi się, że jestem zbyt inteligentny na terapię, czyli muszę to sam przepracować. Tak, przestałem pić, też samemu. Wydaje mi się, że to nowe doświadczenie, które teraz przeżywam w programie, to jest dla mnie coś nowego, coś ważnego. Niby nic nie może nas zaskoczyć, a tu jednak tę kobietę z przeszłością i mężczyznę po przejściach zaskoczyło (…) bardzo duże wyzwanie i odkrywamy siebie na nowo (…).

Wiśniewski poruszył nie tylko temat uzależnienia i bankructwa, ale i byłych żon. Przyznał, że nie wini ich za to, że go zostawiły:

- Ja nie mam pretensji do moich żon, że odchodziły (…) zrobię wszystko, żeby ponownie nie popełnić tych samych błędów, ale nie mam recepty na miłość do końca życia... - dodał. Zapewne z tego powodu zdecydował się na terapię, co świadczy o jego znacznej dojrzałości emocjonalnej.

Michał Wiśniewski o dzieciach oraz obecnej żonie

Michał Wiśniewski opowiedział również o relacji z dziećmi. Mimo tego, iż wychowanie ich nie było prostym zadaniem, zwłaszcza w rozbitych związkach, lider “Ich Troje” podkreśla, jak bardzo jest dumny ze swoich pociech:

- Ludzie bardzo często oceniają to przez pryzmat jakiegoś dziecioróbstwa, a my mamy bardzo dobrze wychowane dzieci. Zarówno moje byłe małżonki włożyły w to całą masę pracy, jak i ja, jak i same dzieci. Jestem z tego bardzo dumny. Przede mną kolejne 18 lat, żeby wypuścić kolejne dziecko z gniazda. Mam nadzieję, że mi życia starczy i sił (…) - przekonywał wokalista.

Nie zabrakło również pytania o obecną żonę, Polę. Wiśniewski zdradził, że ukochaną poznał na Tinderze! Opowiedział, jak wyglądało u niego korzystanie z popularnej aplikacji randkowej;

- Z Polą poznaliśmy się na Tinderze. To była moja druga randka. Ja jestem zwierzęciem stadnym i nie potrafię żyć sam. (…) Samo posiadanie konta na Tinderze, to jest ciekawe doświadczenie, dla kogoś, kto jest rozpoznawalny. Dałem najmniej rozpoznawalne zdjęcie i zupełnie inne imię, bo wychodziłem z założenia, że ważne jest to, co będziemy między sobą komunikować, a nie to, co zobaczymy (…).