Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Media huczą o odejściu Danuty Holeckiej z TVP. Niesamowite, co chcą zgotować jej z tej okazji widzowie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.12.2023 17:11

Media huczą o odejściu Danuty Holeckiej z TVP. Niesamowite, co chcą zgotować jej z tej okazji widzowie

Media huczą o odejściu Danuty Holeckiej z TVP
Media huczą o odejściu Danuty Holeckiej z TVP, fot. TVP Info

Odejście Danuty Holeckiej z Telewizji Polskiej wywołało niemałe zamieszanie w mediach. Teraz widzowie postanowili “uczcić” ostatnie wydanie “Wiadomości” z udziałem dotychczasowej głównej prowadzącej. Niesamowite, co zorganizowali internauci.

Danuta Holecka była największa gwiazdą Telewizji Polskiej

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że prowadząca głównego wydania serwisu informacyjnego “Wiadomości” była nie tylko największą gwiazdą tego programu, ale też twarzą całej Telewizji Polskiej. Danuta Holecka od lat spełniała się w roli prezenterki tego formatu, podczas którego zasłynęła swoimi wypowiedziami na temat sytuacji politycznej w naszym kraju.

Od czasu wyborów parlamentarnych, które miały miejsce 15 października 2023 roku, wiele osób spekulowało o zmianach, jakie z pewnością zostaną zaprowadzone u publicznego nadawcy. Wygląda na to, że mieli rację, bo niedługo później ogłoszono, że dziennikarka pożegna się ze swoją posadą.

TAK ją potraktowali. TVP oficjalnie o Danucie Holeckiej. Wieści o jej przyszłości obiegają Polskę Pilne informacje ws. zwolnienia Danuty Holeckiej z TVP! Jest oficjalny komunikat

Danuta Holecka po latach odchodzi z TVP

Niedawno w mediach pojawiła się informacja na temat zwolnienia Danuty Holeckiej z Telewizji Polskiej. Wygląda na to, że internauci mieli rację, a dziennikarka już niedługo będzie musiała szukać nowego zatrudnienia. Prezenterka ma otrzymać niezwykle długi roczny okres wypowiedzenia, a z “Wiadomościami” ma pożegnać się 12 grudnia tego roku.

Głos w sprawie odejścia prowadzącej głównego wydania serwisu informacyjnego zabrało wiele polskich gwiazd. Jedną z nich była Karolina Korwin Piotrowska, która nie żałowała mocnych słów na temat swojej koleżanki o fachu. Jej zdaniem Danuta Holecka nie powinna nawet nazywać samą siebie dziennikarką. Teraz gwieździe TVP została wbita kolejna szpilka, lecz tym razem ze strony internautów.

ZOBACZ TEŻ: Karolina Korwin Piotrowska szczerze o Danucie Holeckiej. Prezenterka nie gryzła się w język.

Niewiarygodne, co internauci zgotowali Danucie Holeckiej

Wiadomo już, kiedy odbędzie się ostatnie wydanie “Wiadomości” z udziałem zwolnionej już gwiazdy TVP. Wygląda na to, że internauci chcą uczcić ten wyjątkowy dzień i w związku z tym zorganizowali nawet specjalne wydarzenie na Facebooku, którego zadaniem jest przyciągnąć przed telewizory najwięcej widzów.

Na znanej platformie społecznościowej można zobaczyć wydarzenie pod nazwą “Wielkie Narodowe Oglądanie Ostatnich Wiadomości z Danutą Holecką”, którym zainteresowanych jest prawie 80 tysięcy użytkowników! I choć na pierwszy rzut oka wygląda to, jak hołd oddany wieloletniej pracy dziennikarki, nie da się ukryć, że komentarze i wpisy są nieco ironiczne, a zdecydowana większość uczestników nie płacze z powodu odejścia prezneterki.

Holecka wydarzenie.JPG
facebook.com