Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziewczyna syna Sylwii Peretti się ujawniła. Poruszający gest, po przeczytaniu nekrologu ciężko powstrzymać rozpacz
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.07.2023 13:18

Dziewczyna syna Sylwii Peretti się ujawniła. Poruszający gest, po przeczytaniu nekrologu ciężko powstrzymać rozpacz

Dziewczyna syna Sylwii Peretti ujawniła się
Dziewczyna syna Sylwii Peretti ujawniła się, fot. materiały własne, Instagram/@sylwia_peretti

W piątek 21 lipca miał miejsce pogrzeb tragicznie zmarłego Patryka Perettiego. Syn Sylwii Peretti zginął podczas jazdy rozpędzonym samochodem w centrum Krakowa. Podczas ostatniego pożegnania 24-latka nie zabrakło jego rodziny i bliskich znajomych. Śmierć mężczyzny opłakiwała również jego ukochana.

W piątek miał miejsce pogrzeb syna Sylwii Peretti

Patryk Peretti zginął tragicznie w nocy z 14 na 15 lipca 2023 roku. 24-latek prowadził rozpędzone Renault Megan ulicami Krakowa. Niestety, w pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z Mostu Dębnickiego. Później auto mężczyzny dachowało na Bulwarze Czerwieńskim.

Oprócz syna Sylwii Peretti w pojeździe znajdowała się również trójka jego kolegów: 20-letni Marcin, 23-letni Aleksander oraz 24-letni Michał. Cała czwórka zmarła na miejscu. W piątek 21 lipca rodzina i bliscy mogli ostatni raz pożegnać zmarłego Patryka.

Najpierw mąż Kowalczyk, teraz on. Zginął w Tatrach, właśnie przekazano informacje o śmierci Jana Świdra

Dramatyczne sceny podczas pogrzeby syna Sylwii Peretti

Pogrzeb 24-latka odbył się na krakowskiej Nowej Hucie. Ciało Patryka Perettiego spoczęło w trumnie złożonej do grobu na Cmentarzu Grębałowskim, gdzie odprowadził go tłum żałobników. Wśród opłakujących śmierć tragicznie zmarłego mężczyzny można było dostrzec zwłaszcza jego mamę. Sylwia Peretti w objęciach swojego męża podążała zaraz za trumną.

Na pogrzebie nie zabrakło wzruszających słów. Swoje przemówienie wygłosił bliski przyjaciel Patryka, który opowiedział o jego wielkiej pasji do motoryzacji. Wszystkich poruszyło również kazanie księdza o kruchości życia. 

Na pogrzebie wszyscy zwrócili uwagę jeszcze na jedną osobę, która podążała zaraz za trumną i nie mogła powstrzymać łez po stracie bliskiej osoby. Mowa o ukochanej Patryka Perettiego, która do tej pory nie ujawniała się mediom.

Ukochana syna Sylwii Peretti ujawniła się

O tym, że Patryk Peretti miał dziewczynę, po raz pierwszy mogliśmy dowiedzieć się z zamieszczonego na bramie cmentarza nekrologu. Ze znajdującej się tam kartki można było przeczytać, że tragicznie zmarły 24-latek był nie tylko synem i wnukiem, ale również chłopakiem.

Na nagraniach z pogrzebu możemy zobaczyć pewną dziewczynę, która podąża tuż za trumną i trzyma się blisko opłakującej śmierć syna Sylwii Peretti. Nie wiadomo, kim jest ta dziewczyna, jednak dziennik “Super Express” zasugerował, że to właśnie ona może być dziewczyną Patryka.

Oprócz wiadomości o dziewczynie syna Królowej Życia z klepsydry mogliśmy wyczytać jeszcze jedną wiadomość. Okazało się, że rodzina nie życzyła sobie składania jej kondolencji. 

Pogrążona w głębokiej żałobie rodzina. Prosimy o nieskładanie kondolencji 

Źródło: se.pl

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces