Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Druzgocące wieści o Sylwii Peretti. Na jej profilu pojawił się wpis. Święta w tym roku okazały się koszmarem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.12.2023 19:20

Druzgocące wieści o Sylwii Peretti. Na jej profilu pojawił się wpis. Święta w tym roku okazały się koszmarem

Sylwia Peretti
Instagram Sylwia Peretti

Sylwia Peretti wciąż pozostaje w żałobie po śmierci swojego jedynego syna Patryka. Gwiazda musiała teraz przeżyć swoje pierwsze Boże Narodzenie bez ukochanej pociechy. Z tej okazji zamieściła w sieci wyjątkowy post, w którym zwróciła się do tragicznie zmarłego dziecka.

Sylwia Peretti w żałobie po śmierci syna

Tragiczny wypadek z udziałem Patryka Perettiego odbił się szerokim echem w polskich mediach. 24-letni chłopak jechał rozpędzonym samochodem przez centrum Krakowa, kiedy stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z Mostu Dębnickiego na Bulwar Czerwieński. Syn gwiazdy programu “Królowe życia” nie był jedynym pasażerem tego pojazdu. Razem z nim podróżowało trzech kolegów. Niestety, nikomu nie udało się przeżyć tego tragicznego zdarzenia.

Niedługo później odbył się pogrzeb 24-latka, podczas którego nie zabrakło rodziny i bliskich znajomych chłopaka. Widoczna również była jego mama, która w dłoniach ściskała ulubioną maskotkę syna z dzieciństwa. Niestety, kilka dni później doszło do zdemolowania grobu Patryka Perettiego. Po tym wydarzeniu jego mama wycofała się z życia publicznego i przestałą udzielać się w mediach społecznościowych.

Piękna rocznica zmieniła się w koszmar. Wyjątkowy dzień dla Sylwii Peretti, powinna świętować go z mężem i synem Sylwia Peretti po śmierci syna podjęła radykalną decyzję! Pozbywa się SZYBKIEGO samochodu, a kwota? Usiądźcie

Sylwia Peretti spędza pierwsze święta bez syna Patryka

W tym roku bohaterkę reality show “Królowe życia” czekało niemałe wyzwanie - Sylwia Peretti spędziła pierwsze Boże Narodzenie bez swojego ukochanego syna. W tym wyjątkowym okresie bardziej niż zwykle odczuwamy brak naszych bliskich zmarłych. Już jakiś czas temu gwiazda powróciła do social mediów i zamieściła świąteczny post, w którym wspomniała o swoim dziecku.

Zaznaczyła tam, że ponownie zaangażowała się w inicjatywę pakowania świątecznych paczek dla potrzebujących. Zazwyczaj towarzyszył jej w tym Patryk, dlatego gwiazda postanowiła oddać mu w ten sposób hołd i sprawić, aby na twarzach innych pojawił się uśmiech.

To jednak nie koniec. Teraz Sylwia Peretti zamieściła wyjątkowy bożonarodzeniowy wpis, w którym postanowiła kolejny raz zwrócić się do swojej pociechy. Pod wspólnym zdjęciem z synem zdradziła, jak obecnie wyglądają jej święta. Okazało się, że po śmierci 24-latka wszystko straciło sens.

Kiedy patrzę na to zdjęcie, uświadamiam sobie, że zamieniliśmy się rolami i wrzeszczę po cichu z niemocy.
Teraz to ja będę Mikołajem, a Ty moim Aniołem, Synek...

ZOBACZ TEŻ: Sylwia Peretti ujawnia kulisy tragicznej śmierci Patryka. Co dokładnie wydarzyło się tej nocy?

Sylwia Peretti o tym, jak śmierć syna zmieniła jej Boże Narodzenie

Bohaterka reality show “Królowe życia” ujawniła, że od czasu odejścia jej ukochanego dziecka, święta w jej zmieniły się nie do poznania. W tym roku zrezygnowała ona ze świecących ozdób, lampek oraz masy prezentów, ponieważ nie dawały jej one dawnej radości.

Zaznaczyła, że tym razem udała się do Domu Dziecka, a po wizycie złożyła życzenia wszystkich swoim fanom. Później podzieliła się wzruszającym wyznaniem, z którego wynika, że wciąż nie potrafi pogodzić się ze swoją ogromną stratą

Kiedy skończyło się jego życie, odeszłam razem z nim.
Różnica, między momentem, gdy pierwszy raz to powiedziałam, a tym, w którym teraz się znajduję jest taka, że każdy dzień bez jego fizycznej obecności, mocniej utwierdza mnie w przekonaniu, że się nie myliłam.
Żałoba jest miłością, która nie ma dokąd pójść, dlatego rozrywa serce..

Sylwia Peretti podziękowała również swoim wiernym fanom oraz innym mamom, które wspierają ją w tym trudnym okresie. Dzięki wsparciu innych kobiet, które również pożegnały swoje pociechy, gwiazda powoli wraca do normalności.

Dziękuję wszystkim mamom o jednym skrzydle, które mają ze mną kontakt. Dziękuję, że uczycie mnie jak teraz żyć, że dzielicie się ze mną ogromem tragedii, które także Was dotknęły

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces