Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż Edyty Golec nie ma cierpliwości, aby ją uczyć. Szuka nauczyciela, by realizować swój nowy plan
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.04.2023 21:43

Mąż Edyty Golec nie ma cierpliwości, aby ją uczyć. Szuka nauczyciela, by realizować swój nowy plan

Edyta Golec
fot. KAPiF

Fani zespołu Golec uOrkiestra są zaskoczeni najnowszym wpisem opublikowanym przez Edytę Golec na Instagramie. Nie spodziewali się takiego apelu. Okazuje się, że mąż wokalistki nie ma do niej “wystarczających pokładów cierpliwości”.

Edyta Golec postanowiła poprosić o pomoc swoich wiernych fanów. W najnowszym poście na mediach społecznościowych informuje o swoim nowym planie oraz o tym, że szuka nauczyciela!

Edyta i Łukasz Golec - czy w ich małżeństwie pojawiły się kłopoty?

Edyta i Łukasz Golec są małżeństwem już od ponad 20 lat. Jak sami przyznali, czasem dochodzi między nimi do zgrzytów, ale najwidoczniej nie na tyle poważnych, by miały one przekreślić dwie dekady spędzone razem. Edyta Golec bardzo chętnie dzieli na swoich mediach społecznościowych kadrami z życia małżeńskiego. Na fotografiach zdają się tworzyć nie tylko udany związek, ale i zgrany zespół (Golec uOrkiestra), który mimo biegu lat wciąż cieszy się uznaniem fanów muzyki folk. 

Nie tak dawno temu mogliśmy przyglądać się, jak małżeństwo Golców spędza razem Wielkanoc w malowniczej scenerii w Egipcie. Para na zdjęciach wygląda na szczęśliwą, jednak co kryje się za najnowszym wpisem artystki? Wokalistka informuje w nim, że własny mąż nie ma do niej cierpliwości!

Nie do wiary, co włożyli do trumny Jana Nowickiego! Wygadał się Cezary Pazura, lepiej usiądzcie

Mąż Edyty Golec nie ma do niej cierpliwości

W najnowszym zdjęciu opublikowanym przez Edytę Golec na Instagramie widzimy artystkę pozującą z trąbką. Do tej pory instrument ten kojarzy się fanom raczej z jej mężem, Łukaszem Golcem; Edyta była odpowiedzialna za wokal i grę na skrzypcach. Czyżby w zespole Golec uOrkiestra szykowały się zmiany?

Okazuje się, że marzeniem kobiety jest nauczenie się profesjonalnej gry na trąbce. Nie może jednak w tej kwestii liczyć na męża, ponieważ ten nie ma do niej cierpliwości!

"Tak mi chodzi po głowie… Tylko szukam jakiegoś dobrego nauczyciela… Ten, z którym dzielę życie, nie ma wystarczających pokładów cierpliwości” - pisze Edyta Golec w najnowszym poście. Informuje, że na tę chwilę rozpoczęła samodzielną naukę gry na trąbce, by zaskoczyć fanów podczas zbliżającego się koncertu.

Reakcja fanów na wpis Edyty Golec

W komentarzach pod zdjęciem Edyty Golec z trąbką znalazło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Niektórzy fani deklarują chęci pomocy:

“Jakby co to jestem cierpliwy i mogę dojeżdżać ;) Pozdrowienia serdeczne!” - pisze internauta.

“Dziękuję. W ramach barteru mogę nauczyć na altówce, ale pewnie Pan nie będzie zainteresowany… dużo historii krąży o tym instrumencie” - odpowiada Edyta Golec.

Nie zabrakło także komentarzy tych pań, którym nie jest obcy problem braku cierpliwości u drugiej połówki oraz tych, którzy zamierzają pojawić się na najbliższym koncercie. 

Zespół Golec uOrkiestra zagra w piątek 21.04 w klubie “Studio” w Krakowie. Czy Edycie Golec uda się dorównać mężowi i zaskoczyć swoich fanów grą na trąbce?